Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Balikesir Ayvalık Altınova Günlük Kiralık Ev

Herkes her zaman en iyi günlük kiralık ev ister. Tatil yapmak istiyorsanız, günlük kiralık evler tercihleriniz arasında olabilir. Eğer iş hayatının gerginliğini üstünüzden atmak istiyorsanız ya da öğrenciyseniz ve uygun fiyata ev bakmak istiyorsanız bütçelerinizi zorlamayacak günlük kiralık evlere bakabilirsiniz. Herankirala.com Türkiye’nin 81 iline ev sahipliği yapmış mükemmel bir sitedir. Ayrıca güvenilir olması diğer siteler üzerinde egemenlik kurmasının kanıtıdır. Eğer güzel ve elit bir mekanda tatil yapmak istiyorsanız, Balıkesir en güzel semtlerinden biri olan Üsküdar her yere yakınlık bakımından en seçilen yerlerden biridir.

Ayvalık Altınova’ya bağlı bir yer olup, çok fazla insan tarafından methedilen bir bölgedir. Ayrıca Altınova çok güvenilir ve tehlikenin olmadığı bir yerdir. Bu yüzden herankirala.com adresine girip ev hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Balıkesir  Ayvalık Altınova günlük kiralık ev  2+1 dir. günlük kiralık ev daha yeni yapılmış bir evdir. Yerlerde özel taşlar kullanılmıştır ve 1 tane banyoya sahiptir. Ev son derece güvenli bir mekanda yer alır.

Konum

Bu günlük kiralık ev denize yürüme mesafesindedir. Aluş veriş ve eğlence merkezlerine son derece yakındır.

İç Özellikleri

 Altınova günlük kiralık ev tam size göredir.Eve girince kendi evinizde gibi hissedeceksiniz. Huzur ve rahatlık bakımından bu ev tam size göredir. Evin iç özellikleri oldukça hayallerinizi tatmin eder. Balkon, çelik kapı, duşakabin ve güzel bir mutfak mevcuttur.

Dış Özellikleri

Evde Hidrafor ve su deposu da evin dış özelliklerinde yer alır. Bu dış özellikleri başka kiralık evlerde bulamazsınız.

Temizlik

Balıkesir Ayvalık Altınova günlük kiralık ev her gün temizlenir. Ev sahipleri eve girmeden muhakkak yeni ve temiz çarşaflar ve yastıklar konulur. Ayrıca temizlik personelleri son derece güler yüzlü insanlardır.

Güvenlik

Bu evlerde güvenlik önemli bir konudur. 7/24 güvenlik görevlisi vardır.