Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Aydın Kuşadası Güzelçamlı Günlük Kiralık Ev

Ege'nin incilerinden olan Aydın ilinde birbirinden özel turistik mekanlar sizi bekliyor. Hem kültür turizmi hem de deniz turizmi açısından son derece elverişli günlük kiralık ev imkanı sunmaya devam eden Aydın ilinde gezilecek görülecek yerlere de yakın Herankirala evleri bulunuyor.

 

Gezilecek Mekanlar

Öncelikle Kuşadası'nın tarihi surlarını gezebileceksiniz. Buradan çıkıp Meryem Ana Evi, Artemis Tapınağı ile yine tarihte gezintiye çıkabileceksiniz. Öte yandan Aydınoğulları döneminden günümüze kalmış olan İsa Bey Camisi de sıra dışı mimarisiyle dikkat çekmektedir. Deniz turizmi adına Adaland sizi doğayla baş başa bırakmaya yetecektir. Bunun yanı sıra Kuşadası, Akdeniz'in deniz meltemlerini ayağınıza kadar getirecektir.

 

Günlük Kiralık Apart Seçenekleri

Kuşadası'nın Güzelçamlı mahallesinde çok uygun fiyatlarla bulabileceğiniz güzelçamlı günlük kiralık ev seçenekleri bulunmaktadır. Nitekim günlük kiralık apart seçenekleri arasında gelmekte olan bu sıra dışı evlerde kendi evinizin konforunu her anlamda bulabileceksiniz.

 

Apart Özellikleri

- Apartlar 90 ila 120 m⊃2; aralığında değişkenlik gösteriyor.

- Full eşyalıdır.

- Klimalı ve 24 saat sıcak su akmaktadır.

- Doğayla baş başa milli parka yakın denize sıfır evlerde sıra dışı konaklama imkanına sahip olacaksınız.

- 6 kişilik konaklama kapasitesiyle 2+1 seçenekleri bulunmaktadır.

 

Konaklama Fiyatı

Günlük kiralık seçenekleriniz arasında gelmeye devam eden söz konusu bu evlerde 250 TL ila 450 TL aralığında değişkenlik gösteren fiyatlarla hemen sıra dışı bir konaklama elde etmiş olursunuz. Bütün bu özellikleri de her açıdan tamamen ayrıcalıklı olma yönünden ilgi çekicidir.

 

Ödeme

Kredi kartıyla sizler de aydın kuşadası güzelçamlı günlük kiralık ev tutabileceksiniz. Üstelik Türkiye'nin her yerinden rahatlıkla sizler de kredi kartıyla ödeme imkanına dayanarak anında ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.