DENİZE 30 MT EŞYALI MÜSTAKİL BAHÇELİ DUBLEKS

AYDIN / DİDİM
  • Yazlık
300 İncele

Didim yeşilkent gaye 1 sitesi denize yakın 2+1 klimalı bahçe katı sahibinden günlük kiralık daire

AYDIN / DİDİM
  • Daire
1200 İncele

Didim günlük kiralık havuzlu klimalı müstakil sahibinden denize yakın

AYDIN / DİDİM
  • Villa
2200 İncele

Aydın Didim Yenihisar Günlük Kiralık Ev

 Herankirala.com ile 81 il ve ilçede ,7 gün 24 saat kolaylıkla ulaşabileceğiniz günlük kiralık ev hizmeti sunmaktadır. Günlük, saatlik, haftalık ya da uzun dönem kiralama hizmeti mevcuttur. 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra villa, müstakil ev ve çiftlik evi alternatfilerimiz de bulunmaktadır.

 

Güvenilir Mekanlar

 Konutlarımız ruhsatlı olup, vergilendirlip izinli bir şekilde kullanılmaktadır. 2013 tarihinde İçişleri Bakanlığı tarafından çıkarılan yönetmeliğe uygun olan konutlarımızda gönül rahatlı ile konaklayabilirsiniz.

Evlerin Genel Özellikleri

 Yenihisar günlük kiralık ev seçenekleri ile evinizdeki rahatlığı yaşayabilirsiniz. Cumhuriyet Mahallesi, Altınkum Mahallesi, Yalıköy Mahallesi ve diğer mahallerde de günlük kiralık dairelerimize ulaşabilirsiniz. Konutlarımız denize yürüme mesafesinde olup,24 saat sıcak su, ısıtma, klima, mobilya, mutfak eşyası, su ısıtıcısı, buzdolabı, televizyon, çamaşır makinası, ütü ve ortepedik yataklar bulunmaktadır.

Evlerin Temizliği

 Günlük kiralk evlerde temizliğe çok önem verilmektedir. Evlerimizde sizin konaklamanız başlamadan periyodik olarak ayrıntılı bir şekilde temzilenmektedir. Hijyen açısından havlu, çarşaf ve nevresim takımınızı yanınızda getirmeyi unutmayın.

Evlerin Konumu

 Aydın Didim YeniHisar ‘da bulunan günlük kiralık dairelerimizin tümü plajlara ve eğlence meksanlarına yakın mesafededir. Hem eğlenmek hem de dinlenmek isteyenlerin memnun kalacağı konutlarımızın çevresinde market ve lokantalarda bulunmaktadır. Dolmuş durağı ve pazar yeri de yürüme mesafesindedir.

 Evlerin Fiyatları

 Her bütçeye uygun konut seçenekleri bulunan herankirala.com adresini ziyaret ederek konaklamak istediğiniz dairelerin fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. 130 TL ile 200 TL arasında değişen fiyatları ile dilediğiniz konutu hemen kiralayabilirsiniz.

 Aydın Didim Yenihisar günlük kiralık ev seçeneklerine herankirala.com ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşıp anında dairenizi kiralayabileceğiniz herankirala.com tamamen yasal ve güvenli hizmet vermektedir. Lüks ve konforu hesaplı fiyatlarla sunan herankirala.com ‘da her bütçeye uygun alternatifler bulunmaktadır.