Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Antalya Manavgat Side Günlük Kiralık Ev

Antalya'nın ikinci büyük ilçesi olan Manavgat ilçesinde Side günlük kiralık ev arıyorsanız size cazip teklif sunan günlük kiralık daire hizmeti veren bir site vardır.

Herankirala Ayrıcalığı

Her anlamda müşteri memnuniyeti esasına dayanarak 81 ile rezervasyon hizmeti veriyor. Günlük kiralık yazlık, villa ve apart daire tutmak istiyorsanız makul fiyatlarla siz de Antalya'da aradığınız evi rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Manavgat Şelalesinin Hemen Dibinde

Üstelik ülkemizin de rafting tesislerinden biri olmaya devam eden Manavgat Şelalesine sadece 10 dk yürüme mesafesinde yer alan manavgat günlük kiralık ev her açıdan birçok noktayla iç içe mekanlarla sizleri karşılamaya devam etmektedir.

Evler tamamen kombilidir ve klimalıdır. Ayrıca güney cepheli olduğu için Güneş ışınlarını yüksek açılarla alır ve evlerin içi daima sıcacık kalmaktadır. Öte yandan full eşyalıdır ve temel ihtiyaçlarınızı karşılamak adına her şey bir arada bulunmaktadır. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alınarak her anlamda aradığınız daireyi anında bulmanız mümkün.

 

Ekonomik

Aynı zamanda günlük kiralık apartları 90 TL fiyatıyla her anlamda kiralamanız da mümkün olmakta. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alındığı zaman her açıdan sizin de aradığınız dairede eşsiz bir konaklama fırsatına sahip olması mümkün olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Güvenilir Konaklama Garantisi

Tüm evler Herankirala garantörlüğü altında olduğu için antalya manavgat side günlük kiralık ev tamamen güvenilir bir konaklama hizmetidir. Üstelik ülkemizin en güvenilir kurumsal şirketi arasında gelmeye devam etmesi açısından da dikkat çeker.

 

Manavgat Gezilecek Yerler

- Manavgat Şelalesi

- Side antik tiyatrosu

- Yivli Minare Camisi gibi yerler her açıdan Antalya'da Side ve çevresinde gezilip görülecek yerlerin başında gelmesi açısından dikkat çekiyor.