Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Yenimahalle Demetevler Günlük Kiralık Ev

Son zamanlarda pek çok insanın seyahatlerin günlük kiralık ev seçeneğini tercih ettiğini duymuşsunuzdur. Herankirala.com Türkiye’nin her yerinde bu hizmete karşılık veren günlük ev kiralama konusunda güvenilir ve yasal bir sitedir. Siteye verilen ilanlar titizlikle incelenir ve tamamen gerçeğe uygun resimlerle evler ilana çıkarılır. İş seyahatleri, sağlık turizmi, arkadaş toplantıları ve geziler için insanlar alternatif konaklama yöntemlerine göre uygun fiyatlı olması, ev konforunda hizmet vermesi nedeniyle günlük kiralık evleri tercih etmektedir. Herankirala.com herkese uygun ev seçenekleri sunmaktadır.

 

Demetevler Günlük Kiralık Ev

Demetevler Ankara’nın merkezi semtlerden biri olup metro sayesinde pek çok yere ulaşım mümkündür. Ayrıca Demetevler’de birçok hastanede yer almaktadır.  Pek çok insan arkadaş toplantıları, iş seyahatleri veya gezilerinde ya da hastanelere gittiğinde uygun fiyat sunması nedeniyle burada günlük kiralık ev seçeneğini tercih etmektedir. Demetevler’de otel seçeneğinin olmaması günlük kiralık ev sayısını da artırmaktadır.

Evlerin Genel Özellikleri

Ankara Yenimahalle Demetevler günlük kiralık ev seçenekleri metroya yürüme mesafesindedir. Evlerin çoğunluğu 2+1 ve 3+1’dir. Evler uzun süreli kiralanabileceği gibi kısa süreli ve hatta saatlik kiralama da mümkündür. Evler full eşyalıdır. 24 saat sıcak su, kombi, klima, televizyon, uydu TV, saç kurutma makinesi, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri mevcut olup; yemek yapabilmeniz için temel mutfak araç gereçleri de bulunmaktadır.  Ayrıca civarda yemek için alternatifler mevcuttur.

Güvenli, Yasal ve Temiz


Herankirala.com’da yer alan bütün evler günlük olarak temizlenmektedir. Saatlik konaklamalarda da iki konaklama arasında mutlaka temizlik yapılmaktadır. Profesyonel ekiplerce temizlenen evlerde temiz çarşaf ve havlu bulunmaktadır. Konaklama tamamen güvenilir ve yasaldır.

Günlük Kiralama Fiyatları

Demetevler’de diğer semtlerden farklı olarak evleri saatlik olarak kiralama imkanı da mevcuttur. Saatlik ücretler 30,00-TL ile 50,00-TL arasında, günlük ücretler ise 100,00-TL ile 150,00-TL arasında değişmektedir. Uzun süreli kiralamalarda indirimli fiyatlar uygulanmaktadır.


Ev Sahibine Doğrudan Ulaşım ve Kiralama


Türkiye’nin her yerinde günlük kiralık ev tercihleri için herankirala.com’u ziyaret edebilir, istediğiniz Demetevler günlük kiralık ev için ev sahibi ile direk olarak görüşebilir ve ardından üye olarak tek tıkla dilediğiniz evi kiralayabilirsiniz.