Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Mamak Boğaziçi Günlük Kiralık Ev

Mamak'ta günlük kiralık ev arıyorsanız tam da doğru adrese geldiniz.

Herankirala.com ayrıcalığıyla tamamen size özel yaşam alanında birbirinden konforlu günlük kiralık dairelerde kalacaksınız. Üstelik tümüyle ödemede kolaylık sağlanmaktadır.

 

Daire

Mamak ilçesi Boğaziçi semtinde yer alan dairelerin 2+1 olduklarını öncelikle belirtmemiz gerekir. Boğaziçi tam da kavşak bir noktada yer aldığı için bu gelişmişlik apartman dairelerine de sirayet etmiştir. Apartmanlar tamamen akıllı bina otomasyon sistemleriyle donatılmıştır. Güvenlik sistemleri ve otomatik kontrol sistemleriyle akıllı ev sistemleri adına akla gelebilecek üst düzey konaklama sağlar.

Öte yandan cephe yalıtımı konusunda da sürekli yenilenmiştir. Evlerin günlük bakımı yapılmakta ve yatak odası çarşafı değiştirilmektedir.

 

Fiyat

Boğaziçindeki evlerin ortalama olarak fiyatı 55 liradan başlayarak yükselmektedir. Ancak boğaziçi günlük kiralık ev olarak 55 TL'lik bir ev de gerçekten ihtiyacınızı fazlasıyla görecektir.

 

Ödemede Kolaylık

Müşteri memnuniyetini azami düzeyde tutan Herankirala.com müşterilerinin ödemede kolaylık sağlayabilmesi adına kredi kartıyla ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yine online rezervasyonla hızlı bir şekilde 7/24 rezervasyon işleminin gerçekleştirilmesine de katkıda bulunmaya devam etmektedir.

 

Üstün Hizmet Anlayışı

Tümüyle üstün hizmet anlayışına dayanarak yer verilen tüm bu çalışmalar neticesinde ankara mamak boğaziçi günlük kiralık ev bulmak olanaklı hale gelecektir. Bu durumda da gerçekten de kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlara dayanarak herkesin tümüyle bu günlük kiralık konaklamalara ulaşması mümkün olabilecektir.

 

7/24 Rezervasyon

Öte yandan 7 gün 24 saat kesintisiz rezervasyon işlemleriyle kısa sürede aradığınız evi ayırtabilmeniz mümkün. Öte taraftan Türkiyenin her neresinde olursanız olun siz de rezervasyon sürecinde kesinlikle herhangi bir sorun yaşamaksızın çok kısa bir sürede aradığınız evi bulabilmenin tadını çıkaracaksınız.