Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Mamak Akdere Günlük Kiralık Ev

Mamak'ta aradığınız günlük kiralık ev bulmak her açıdan kolay.  Siz de her nerede olursa olsun tamamen kaliteden ödün vermeksizin Türkiye geneline günlük kiralık ev bulma hizmeti sağlayan Herankirala.com üzerinden gerçekten de eşsiz özellikte tüm evleri gönül rahatlığıyla bulabilme imkanını elde etmiş olacaksınız.

 

Akdere Günlük Kiralık Ev

Evlerin tüm iç ve dış tadilatı yenilendi

Zemin lamnant parkeyle kaplıdır

Duvarlar yeni boyanmıştır

 

2+1 Günlük Daire

2+1 oda tipine sahip olup akdere günlük kiralık ev özelliğindedir

Full eşyalıdır

Extra temizlik ve depozito masrafları kesinlikle talep edilmemektedir

Mamak'ta bulunan Ali Kuşçu Astronomi Evine sadece 10 dk yürüme mesafesindedir

 

Akdere Günlük Kiralık Daire Fiyatı

Fiyatıyla da gayet cazip olan Akdere konutları her açıdan sizlerin memnun kalabileceği bir konaklama imkanı sağlar. Bu anlamda ankara mamak akdere günlük kiralık ev özelliğine dayandırıldığında her anlamda ortalama 80 TL fiyatıyla aradığınız evi anında bulabilmenize imkan tanır. Bunun yanı sıra tamamen önde gelen konforuyla da göz dolduran Akdere konutları geniş bahçe terasına sahip ve balkonu da bir hayli geniştir.

 

Türkiyenin Her Yerinden Rezervasyon

Bütünüyle Türkiyenin her yerinden rahatlıkla rezervasyon yapabilme imkanı sunmaya devam eden bu evler gerçekten de ideal olmaya devam etmektedir. Öte taraftan tamamen kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı olma yönünden 7/24 rezervasyon işleminin gerçekleştirilmesi de mümkün hale gelmeye devam edecektir.

Bütünüyle ortada duran bu farklı nitelikler ışığı altında da her zaman yer ayırmanız mümkün.

 

Üst Düzey Konaklama

Üstelik tüm misafirleri memnun edecek olan ankara mamak akdere günlük kiralık ev özelliği her anlamda üst düzey konaklama imkanı sunmaktadır. Bütün bu özelliklerine dayanarak da kaliteli ve eşsiz yaklaşıma dayanarak karşımızdaki yerini korumaktadır.