Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Mamak Abidinpaşa Günlük Kiralık Ev

Ankara Mamak Abidinpaşa günlük kiralık ev arayışlarınız için 7 gün 24 saat sitemizi ziyaret edebilirsiniz. www.herankirala.com sayesinde Türkiye'nin her yerinde, uygun fiyata, istediğiniz gibi günlük kiralık evlere ulaşabilirsiniz. Herankirala.com aracılığıyla bulacağınız evler son derece güvenilir olmaktadır. Aklınıza takılanlar olursa destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Destek Hattı: 0850 441 54 99

Mamak Abidinpaşa

Herankirala.com üzerinden, şehir merkezinde ulaşım problemi olmayan Mamak Abidinpaşa günlük kiralık evlere ulaşabilirsiniz. Bu semt konumu gereği merkezi olup, hastane, metro ve 50. Yıl Parkı’na 5 dakika uzaklıktadır.

 Uygun Fiyatlı, Lüks Evler

Mamak Abidinpaşa'da karşınıza çıkacak otel kalitesindeki dairelerimiz, uygun fiyatlı, lüks ve çok kullanışlıdır. Temizlik ve güvenlik Ilkelerimizin başında gelir.

Günlük Kiralık Daire İmkanları

Dairelerimizde; kablosuz internet, televizyon, uydu, açık otopark, full eşya yatak odası, su ısıtıcı, ocak, günlük kullanım mutfak eşyaları bulunmaktadır. Isteğe bağlı olarak; kuru temizleme, house keeping, yıkama, ütüleme, ulaşım hizmetleri verilmektedir.

Ev Fiyatları

Mamak Abidinpaşa günlük kiralık dairelerinin fiyatları son derece uygun olup, ihtiyaca yöneliktir. Bu dairelerin ortalama fiyatları günlük 100-120 TL arasında değişmektedir. Fiyatlar günlük kiralama bedeli olup, haftalık ve aylık kiralamalar için tarafımızla iletişime geçebilirsiniz. Özel günlerde, tatillerde ev fiyatları değişiklik gösterebilmekte olduğundan, bu tarihler arasında konaklamak istediğinizde özel fırsatlarla sizlere yardımcı olabilmekteyiz.

Herankirala.com

www.herankirala.com üzerinden Mamak Abidinpaşa bölgesinde hem isteklerinizi karşılayacak lüks dairelere ulaşıp hem de konum, fiyat gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız kiralama işlemleri son derece güvenilir olup, banka ve kredi kart işlemlerinde hiçbir sorun yaşamayacağınızı garanti ediyoruz. Günlük kiralık ev piyasasında çok fazla sahte ve illegal iş yapmaya çalışan kişiler ve kurumlar olmasına rağmen, herankirala.com sitesi tamamen yasal işlemler yapmanıza olanak sağlar. Herankirala.com sayesinde her isteğinizi karşılayabilen, lüks, merkezi, eşyalı evler Mamak Abidinpaşa'da sizi beklemektedir.