Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Keçiören Sanatoryum Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık ev sektöründe son zamanlarda başarılı bir hizmet anlayışını benimseyen herankirala.com Türkiye’nin her yerinde hizmet vermektedir. Site üzerinden yapılan konaklamalar güvenilir ve yasaldır. Artan otel fiyatları ve fiyatlarla orantısız hizmet anlayışı insanları ev konforunda konaklamaya yöneltmiştir. İnsanlar iş seyahatlerinde, özellikle büyük şehirlerde hastaneye gittiklerinde, gezilerde ve arkadaş toplantılarında günlük kiralık evleri tercih etmektedir.

 

Sanatoryum Günlük Kiralık Ev

Sanatoryum özellikle büyük hastanelerin yer aldığı bir semttir. Ulus’a 10, Kızılay’a ise 15 dakika mesafede olması sebebiyle konaklama için uygun bir yerdir. Çevre illerden hastaneye gelenler başta olmak üzere arkadaş toplantıları, iş seyahatleri veya gezilerinde uygun fiyat sunması nedeniyle insanlar günlük kiralık ev seçeneğini tercih etmektedir.

Evlerin Özellikleri

Ankara Keçiören Sanatoryum günlük kiralık ev seçenekleri hastanelere yakın mesafede olup; merkeze tek vasıta ile ulaşım imkanı mevcuttur. Evlerin çoğunluğu 2+1 ve 3+1 olup full eşyalıdır. 24 saat sıcak su, kombi, klima, televizyon, saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi mevcuttur. Ayrıca uzun süreli konaklamalarda evlerin mutfağında yemek yapmanız da mümkündür.

Temizlik Temel Prensip


Herankirala.com’da yer alan bütün evler günlük olarak temizlenmektedir. Saatlik konaklamalarda dahi iki konaklama arasında mutlaka temizlik yapılmaktadır. 24 saat çalışan profesyonel temizlik ekipleri bulunmaktadır. Evlerde temiz çarşaf ve havlu imkanı mevcuttur.

Fiyatlar

Sanatoryum günlük kiralık ev seçenekleri genel olarak saatlik kiraya verilmektedir. Saatlik kiralama ücreti 35,00-TL olup günlük kiralama ücretleri ise ortalama 120,00-TL’dir. Ancak günlük ücretler ve özellikle uzun süreli kiralamalarınız için sitede yer alan telefon numarasından ev sahibine ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.


Kiralama


Herankirala.com’a verilen ilanlar titizlikle incelenir ve uygun görülmesi halinde yayınlanır. İlanla beraber tamamen gerçeğe uygun fotoğraflar ve ev sahibinin iletişim numarası paylaşılır. Beğendiğiniz ev için ev sahibi ile iletişime geçip detayları görüştükten sonra tek tıkla dilediğiniz evi kiralayabilirsiniz.