Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Çankaya Kızılay Günlük Kiralık Ev

Günlük kiralık ev deyince akla gelen ilk adreslerden biri olan herankirala.com Türkiye’nin 81 ilinde hizmet veren günlük kiralık ev sayısını gün geçtikçe artırıyor. İş seyahatleri, sağlık turizmi, arkadaş toplantıları ve geziler için insanlar Ankara’ya gelmekte ve konaklamaktadır. Türkiye genelinde 81 ilde çeşitli tarzlarda günlük kiralık evler sunan herankirala.com insanların bu arayışlarına iyi bir çözüm olmuştur.

Neden Günlük Kiralık Ev?


Alternatif konaklama yöntemlerinin fahiş fiyatları, temizlik eksikliği ve lezzetsiz yemekler insanları günlük kiralık evlere yöneltmektedir. Ayrıca Kızılay gibi çok merkezi konumlarda otel bulmak bazen zor olmaktadır. Ev konforunda konaklayarak seyahatini rahat ve keyifli hale getirmek isteyenler herankirala.com sitesinde yer alan ve geniş seçenekler sunan günlük kiralık evleri tercih etmektedir. Herankirala.com güvenilir ve yasal bir sitedir.

 

Ankara’nın En Merkezi Konumu Kızılay

Kızılay Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı olup şehrin merkezi olarak tabir edilebilecek bir semttir. Ankara’nın her yerine Kızılay’dan ulaşım mümkündür.  Meclis, bakanlıklar, hastaneler, iş ve alışveriş merkezleri Kızılay’a yürüme mesafesinde olduğundan pek çok insan arkadaş toplantıları veya seyahatlerinde uygun fiyatlar ve en konforu sunması nedeniyle Kızılay günlük kiralık ev seçeneğini tercih etmektedir.

Kızılay Günlük Kiralık Evlerin Genel Özellikleri

Kızılay’da yer alan günlük kiralık evler ihtiyacınıza göre 1+1, 2+1 ve 3+1 seçeneklerden oluşmaktadır. Evler uzun süreli kiralanabileceği gibi kısa süreli kiralama da mümkündür. Evlerin genelinde iki yatak odası mevcut olup evler full eşyalıdır. Dairelerde 24 saat sıcak su, kombi, klima, televizyon, uydu TV, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri mevcut olup; yemek yapabilmeniz için temel mutfak araç gereçleri de bulunmaktadır. 

Temel Prensip Güvenlik ve Hijyen


Herankirala.com’da yer alan bütün evler ve Ankara Çankaya Kızılay günlük kiralık ev seçenekleri için şirketin iki temel ilkesi güvenlik ve hijyendir. Konuklarına güvenli ve temiz bir ortamda konaklama imkanı sağlamaktadır. Evler günlük olarak temizlenir ve temiz çarşaf, havlu ve bornoz takımı bulundurulur.

Fiyatlar

Evlerin günlük ücretleri alternatif konaklamaların neredeyse yarı fiyatınadır. Günlük ücretler 50-200,00-TL arasında değişmektedir. Her bütçeye uygun ev bulunması mümkündür. Kullanmış olduğunuz internet, elektrik, su ve doğalgaz gibi hizmetler de ücrete dahildir.


Kolay Kiralama


Türkiye’nin her yerinde günlük kiralık ev tercihleri için herankirala.com’u ziyaret edebilir, istediğiniz ev için ev sahibi ile görüşebilir ve ardından üye olarak tek tıkla dilediğiniz evi kiralayabilirsiniz.