Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Çankaya Dikmen Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com günlük kiralık ev, günlük kiralık daire, günlük kiralık villa gibi birçok kategoride güvenli bir şekilde ev kiralamaya elverişli Türkiye’nin 81 iline hizmet veren bir web sitesidir. İstediğiniz yerde, istediğiniz fiyatta günlük kiralık ev bulabilmek için bu siteye hiç düşünmeden başvurabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde talep ettiğiniz bu günlük kiralık evlere herankirala.com sayesinde ulaşabilirsiniz. Herankirala.com’a hizmet eden çağrı merkezleri, ve de müşteri temsilcileri sizlere gerekli bilgileri vereceklerdir.

Ankara Çankaya Dikmen günlük kiralık ev arıyorsanız tam da istediğiniz gibi bir ev ayağınıza gelecektir. Ankara’nın Çankaya semtindeki bu  ev rahat, konforlu, huzurla vakit geçirebileceğiniz bir ev ortamıdır. Çok uygun fiyatlıdır. Temizlik için ek ücret alınmaz. Çankaya’daki bu günlük kiralık ev toplam 85 metrekare olup, salonu 25 metre karedir.Dikmen günlük kiralık evin oda sayısı 2+1, banyo sayısı 2, WC sayısı 2’dir. Yapı tipi betonarmedir. Isınma sistemi, klima, televizyon, uydu sistemi banyo ve mutfaklarda 24 saat sıcak su saç kurutma makinası bulunmaktadır. Mutfaklarda ise buzdolabı, ketle, ocak ve daha birçok mutfak eşyası bulunmakta olup ihtiyaçlarınızın hepsini karşılamaktadır. Isıtma doğalgaz kombi ile yapılmaktadır. Evde klimada mevcuttur. Ankara’nın Dikmen semtinde günlük kiralık ev arıyorsanız aynı özelliklerde çok rahat edebileceğiniz, konforlu, huzurlu bir ev bulabilirsiniz.

İç Özellikleri

Ankara Çankaya ve Dikmen semtlerindeki bu günlük kiralık evlerin iç özellikleri sizin bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. ADSL, beyaz eşya, çamaşır makinası, çelik kapı, duşa kabin, ebeveyn banyosu ve giyinme odası olarak size hizmet vermektedir.

Dış Özellikleri

Günlük kiralık evlerin dış özellikleri de ayrıca burayı kiralamak için uygun olacaktır. Arabanızı koyabileceğiniz açık otoparkı mevcuttur. Rahatınız için asansörü bulunmaktadır. Temiz hava almanız için bahçesi hizmetinize sunulmuştur. Spor yapmanız için yürüyüş parkurları da yapılmıştır.

Temizlik

Günlük kiralık evlerin temizliği profesyonel ekiplerce günlük olarak temizlenmektedir. Kullanım eşyaları(havlu, çarşaf gibi) yenileriyle değiştirilerek her gün temiz bir ortamda rahatça kalabilirsiniz.

Bu Dikmen günlük kiralık evi her zaman tercih edebilirsiniz. Ankara’nın Çankaya ve Dikmen semtlerindeki bu günlük kiralık evlerde her zaman güvenli bir konaklama yapabilirsiniz.