Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Ankara Çankaya Bahçelievler Günlük Kiralik Ev

     Ankara'nın en eski ve güzel semtlerinden biri olan Bahçelievler merkezi konumu ve toplu taşıma olanakları ile Ankara'nın en gözde semtlerinden biri. Bahçelievler günlük kiralık ev ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet sunan herankirala konaklamalarınız için çözüm üretiyor.

Geniş Konut Seçenekleri

     Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi Ankara'da da geniş konut seçenekleri ile hizmet veren herankirala, nezih ve kaliteli semtlerde bulunan daireleri ve dairelerde bulunan kaliteli eşyaları ile siz müşterilerine hizmet veriyor. Ankara Çankaya Bahçelievler günlük kiralık ev ihtiyaçlarınızda hizmetinizde olan herankirala ile müşteri odaklı hizmet almanız mümkün.

Olanaklar

     Kiralanan evler içerisinde bulunan geniş ekran tv, kablosuz internet, buzdolabı, bulaşık makinası, ocak, çamaşır makinası, su ısıtıcı ve benzeri ürünlerin yanında, 24 saat sıcak su hizmet ile de misafirlerine hizmet veren herankirala verdiği kaliteli hizmet ile yüzünüzü güldürüyor.

Uygun Fiyat

     Sunduğu uygun fiyat seçenekleri ile oteller ile kıyaslandığında oldukça ekonomik olan günlük kiralık ev hizmeti ile bütçenizin de dostu olan herankirala siz misafirleri için ne kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumda. Otellerde uygulanan kişi başı fiyatlandırmanın aksine, konutun izin verdiği imkanlar dahilinde sabit fiyat ile birçok kişinin kalmasına imkan tanıyan günlük kiralık evler ile oldukça ekonomik konaklama imkanına sahip olacaksınız.

Temiz, Nezih ve Sağlıklı

     Hijyen kurallarına göre düzenli olarak temizliği ve bakımı yapılan evlerde siz ve sevdikleriniz gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz. Her zaman nezih ve güvenli semtlerde olan evlerimizde kendinizi en az evinizdeki kadar güvende hissedeceksiniz.

7 Gün 14 Saat Hizmet

     Türkiye'nin her yerinde 7 gün 24 saat hizmetimizde olan herankirala ile günlük, haftalık veya daha uzun süreli konaklamalarınız için ihtiyacınıza uygun bir ev mutlaka vardır.