Yozgat Şefaatli Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Şefaatli Günlük Kiralık Daire

herankirala.com 81 ilde günlük kiralık daire hizmetini yüksek kalitede almanızı sağlayan bir platformdur. Özellikle sıkça seyahat eden ancak ev konforundan seyahat süresince de vazgeçmek istemeyen iş çevrelerince tercih edilen günlük kiralık evler zaman geçtikçe daha geniş bir yelpazeye hitap eder duruma gelmiştir.

Erzincan Şefaatli Günlük Kiralık Ev hizmetimiz Şefaatli'nin Cumhuriyet, Bağlarbaşı, Bahçelievler gibi birçok mahallesini kapsamaktadır. Bu kapsamda sunulan daireler 1+1 formatındadır. Rezidans konforuna sahip dairelerimizin içerisi ful eşyalı olup misafirlerimizin her türlü ihtiyaç ve talebini karşılamaya hazır halde bulunmaktadır. Isıtma sistemi olarak doğalgaz kombi kullanılmış, dairelerimizde ocaktan fırına, ütüden saç kurutma makinesine kadar en küçük ihtiyaçlar dahi düşünülmüştür. Ayrıca dairelerimiz misafirlerimizin sıcak yaz günlerinde konforlu bir şekilde konaklayabilmeleri için ev tipi klimalarla donatılmıştır.

Dairelerimizin içerisinde;

Salon vb oturma alanlarında;

- Koltuk takımı

- Televizyon

- Sehpalar

- Klima

Mutfak gereçleri kapsamında;

- Ocak

- Fırın

- Yemek masası ve sandalyeleri

- Yemek servis ve sunum araç gereçleri

- Bulaşık Makinesi

- Buzdolabı gibi temel ihtiyaçlara yönelik gereçler bulunmaktadır. Bunlara ek olarak dairelerimizde küçük ev aletleri (saç kurutma makinesi, kettle, mikrodalga fırın, ütü, ütü masası, vb.) de tarafımızdan temin edilmektedir. Dairelerimiz misafirlerimizin otel konforunda ancak herhangi bir yemek saatine bağlı kalmaksızın dilediği saatte ve dilediği yemeği pişirebilmesi için gerekli materyaller ile donatılmıştır. Böylelikle misafirlerimiz kendi tatil programlarını tamamen kendileri belirleyebilirler. 

Dairelerimizin düzenli temizliği profesyonel personeller tarafından periyodik olarak yapılmaktadır. Tüm müşterilerimiz için mükemmel hijyen koşullarında ve sağlığın birincil önceliğe sahip olduğu yüksek kaliteli lüx daireler hazırlamaktayız.

Kiralama hizmeti dahilinde sunduğumuz dairelerimizin fiziksel ve çevre güvenliği kontrolleri de herankirala.com tarafından yapılmakta olup, çocuklu misafirlerimiz de düşünülerek yüksek güvenlik koşulları temin edilmektedir. Konuyla ilgili araştırmalar ve gerekli kontroller dairelerimiz kiralama hizmetine sunulmadan önce yapılır ve ihtiyaç dahilinde olan tüm protokoller yerine getirilir.

Şefaatli günlük kiralık ev kapsamında elde edilen kazanç vergilendirilmiş olup, dairelerimizin kiralaması yasal çerçeve ile sınırlandırılmış prosedürlerle yapılmaktadır.