Yozgat Kadışehri Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Günlük Ev Hizmeti

Gerek iş seyahatlari, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı günlük evler tercih edilmeye başlandı.

Birçok insan açısından günlük evlerden alınacak konfor ve rahatlık yanında güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor.

Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan, günlük evlerde hem kendiniz hem aileniz için güvenli, temiz ve ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

Güvenilir ve Konforlu Seçim www.herankirala.com Sitesinde

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren sitemiz hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz.

Yozgat Günlük Ev

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden Yozgat ilinde de bulunmaktadır.

Yozgat’ın güzel ve küçük ilçesinde Kadışehri günlük ev hizmetimiz devam ediyor.

Kadışehri Yozgat şehir merkezine 102 km uzaklıktadır. Çatal Hüyük ve Yassı Hüyük ilçede bulunan sit alanlarıdır.

Kadışehri'nin başlıca mahallelerinden; Üçağaç Mahallesi, Gümüşdiğin Mahallesi, Bahçeli Evler Mahallesi, Çaypınar Mahallesi, Kadıoğlu Mahallesi, Vasfıbey Mahallesi ve diğer birçok mahallesinde günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Eşyalı Günlük Ev Hizmeti

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçleri ve bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.

1.) Kombi               

2.) Klima

3.) Ücretsiz ve Sınırsız Wifi

4.) Yatak

5.) Mutfak

6.) Yatak Odası

7.) Koltuk

8.) Televizyon

9.) Ocak

10.) Buzdolabı

11.) 7-24 Sıcak Su

12.) Havlu

Fiyatlar

Kadışehri günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Yozgat Kadışehri günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Temizlik

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.