Yozgat Çekerek Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Çekerek Günlük Kiralık Daire

81 ilde geniş çaplı olarak günlük kiralık daire hizmeti sunan herankirala.com, gerek iş gerekse tatil amaçlı seyahatlerde ev konforundan vazgeçmeden konaklamak isteyenlere geniş yelpazede yüksek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiş bir platformdur.

Yozgat Çekerek'te bulunan Merkez, Esentepe, Gülveren, Yeniyol Mahalleleri gibi tüm mahallelerde rezidans konforunda, otel ve pansiyonlara alternatif olarak günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. 

Çekerek Günlük Kiralık Ev Özellikleri

Dairelerimiz 1+1 formatında olup her türlü ihtiyaç gözetilerek donanımlandırılmıştır. Dairelerimizde ısıtma sistemi olarak doğalgaz kombi tercih edilmiş ve mevsim gereklilikleri de göz önünde bulundurularak ev tipi klimalar dairelerimizin iç donanımına dahil edilmiştir. Dairelerimiz tasarımları genellikle kapalı mutfağa sahiptir. Mutfak içerisinde yemek pişirme, hazırlama ve sunum için gerekli tüm gereçler misafirlerimizin kullanımına hazır hale getirilmiştir.

Dairelerimizde;

- Birinci sınıf mobilyalar

- Televizyon

- Uydu 

- Buzdolabı

- Çamaşır Makinesi

- Bulaşık Makinesi

- Fırın

- Kombi

- Ocak 

- Küçük Ev Aletleri (Blender, saç kurutma makinesi, ütü, ütü masası, elektrik süpürgesi, kettle, mikrodalga fırın vs.) bulunmaktadır. Yatak odaları elbise dolabı, çift kişilik yatak, komodin ve şifonyerle donatılmıştır. Bunun yanısıra mutfakta yemek hazırlama ve pişirme, sunum gereçleri (yemek takımları, tencereler, çatal kaşık bıçak takımları, bardaklar, vs.) de konaklama sırasında kullanımınıza hazır olacaktır. 

Dairelerimizin Fiyatlandırılması

Otel konforunda lüx kiralık dairelerimizi ihtiyaca göre çeşitlendiriyor ve Günlük kiralık dairelerimizin çeşitliliğini ve konforunu ön planda tutmamız sebebiyle tercihlerinize yönelik bir fiyat belirlemek için lütfen iletişim bilgilerimizde yer alan müşteri hizmetleri numaramızı arayın. 

Dairelerimizin Güvenliği

Kiralama hizmetine konu olan dairelerimizin güvenliği dairelerimiz hizmete sunulmadan önce kontrol edilerek gerek fiziki güvenlik önlemleri gerekse dairemizin genel güvenliği (konumu, muihit, vs.) ekspertiz yapılarak gerekli görünen tatbikatlar yapıldıktan sonra misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Yozgat Çekerek günlük kiralık ev kapsamında almış olduğunuz hizmetten edilen kazanç tamamiyle yasal olup T.C. kanunları çerçevesinde vergilendirilir ve kiralama işlemleri kiralayan ve kiraya verenin hakları gözetilerek yasal prosedürler sınırları içerisinde ve güven ilkesi esas alınarak gerçekleştirilir.