Yozgat Aydıncık Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Heran Kirala

Gerek iş seyahatlari, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı günlük evler tercih edilmeye başlandı. Konfor ve rahatlık açısından birçok insan açısından güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor.

Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan, günlük evlerde hem kendiniz hem aileniz; güvenli, temiz ve ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren sitemiz hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz.

Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz.

Yozgat Günlük Ev

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden Yozgat ilinde de bulunmaktadır. Yozgat’ın güzel ve küçük ilçesinde Aydıncık günlük ev hizmetimiz devam ediyor. Aydıncık’ın başlıca mahallelerinden Baştürk Mahallesi, Yeni Mahalle, Danlıdağ Mahallesi, Yenice Mahallesi ve Merkez Mahallesi’nde de günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Eşyalı Daireler

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçleri ve bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.

Kombi               

Klima

Ücretsiz ve Sınırsız Wifi

Yatak

Mutfak

Yatak Odası

Koltuk

Televizyon

Ocak

Buzdolabı

7-24 Sıcak Su

Havlu

Temizlik

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.

Fiyatlar

Aydıncık günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Yozgat Aydıncık günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.