Uşak Ulubey Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Heran Kirala olarak sizlere 81 ilde günlük kiralık ev hizmeti sunmaktayız. Günlük kiralık daireler otelleri sevmeyen ve ev konforundan vazgeçemeyenler için ideal olanaklardır. Sitemizde her türlü konfora uygun büyüklükte, temiz, güvenli ev fırsatları sunuyoruz. Aynı zamanda yasal sorumluklarımızı yerine getirerek müşterilerimizin kafasında oluşabilecek soru işaretlerini gideriyoruz. Bu hizmetleri sadece büyük şehirlerde değil tüm illerimizde olanaklı hale getiriyoruz. Uşak’ın Ulubey ilçesi de bunlardan birdir. Uşak Ulubey’de sizlere sunduğumuz evler 1+1, mutfaklı, banyolu, klimalı, kombili ve ocaklı olarak hizmetinize veriliyor. Sitemizde evleri istediğiniz kriterlere uygun olarak filtreleyebilir ve sizin için en ideal olan evi kiralayabilirsiniz. Ayrıca Ulubey günlük kiralık daire hizmetini Dilaver Mahallesi, Emirler Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi ve Merkez Mahallesi olmak üzere Ulubey’in birçok mahallesinde sizlere sunuyoruz.

Evin Özellikleri

  • Mutfak
  • Banyo
  • Oturma Odası
  • Yatak Odası
  • Klima
  • Kombi
  • TV
  • Wifi
  • Ocak
  • Mutfak Gereçleri

Fiyatlar:

Sitemizde ki evlerimizin hepsi ayrı özelliklere sahip olduğu için fiyatlar bu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Ancak Ulubey günlük kiralık ev içerisinde her bütçeye uygun ev bulabileceğiniz garantisini sizlere veriyoruz. Beğendiğiniz evin fiyatı ile ilgili detaylı bilgi almak istemeniz durumunda iletişim bölümümüzde bulunan müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilir ve gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Temizlik:

Müşterilerimizi memnun etmek için temizlik ve hijyen konusuna çok önem vermekteyiz. Evlerimizin anahtarını teslim etmeden önce ve teslim aldıktan sonra uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen detaylı bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Çevre temizliği dışında ev içerisindeki tüm malzeme ve ekipmanın (mutfak eşyaları, havlu, çarşaf, yastık vb.) temizliğini de en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yasallık:

Sitemiz vergi mükellefidir ve her türlü yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir. Bu konu hassas olduğumuz noktalardan biridir ve müşterimizin güvenini kaybetmek en son isteyeceğimiz şeydir. Bunun için 7/24 bizler ile iletişime geçebileceğiniz bir sabit telefon hattına sahibiz. Bu hat üzerinden bizler ile iletişime geçebilir ve kafanızda oluşan her türlü soruya cevap bulabilirsiniz. Ayrıca Uşak Ulubey günlük kiralık ev seçenekleri sizlere kendinizi evinizde ki kadar güvende hissetmeniz için içerisinde kamera ve alarm sistemlerine bulunduruyor.