Uşak Karahallı Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Kısa süreliğine bir seyahate çıkıyorsanız ve otel odalarına tıkılıp kalmamak, evinizin konforuna gittiğiniz her yer de sahip olmak istiyorsanız günlük kiralık evler tam size göre. Günlük ev kiralamanın popüler hale geldiği bu günlerde Heran Kirala olarak bu hizmeti Türkiye’nin 81 ilinde, güvenilir bir şekilde sizlere sunuyoruz. Kiralamak istediğiniz bir eviniz varsa bu evi sitemizde yayınlayabilir ya da sitemizdeki filtreleme sistemini kullanarak size uygun evi bulup kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen yasal ve güvenilir olan sitemizde ilanı bulunan evler ile ilgili detaylı bilgiler bulabilir ve evlerin gerçek halini birebir yansıtan resimler ile nasıl bir evde konaklayacağınıza dair fikir sahibi olabilirsiniz.

Heran Kirala olarak sizlere Karahallı’da da hizmet vermekteyiz. Karahallı ilçesindeki en büyük mahalle olan Yeni Mahallesi dışında Namık Kemal Mahallesi, Boğaz Mahallesi, Dere mahallesi gibi birçok mahallede de kiralık evlerimiz mevcuttur. Evlerimiz kendi evinizin rahatlığını yaşayabileceğiniz gibi konforlu, temiz, 1+1, eşyalı, kombili ve mutfaklıdır.

Evin Özellikleri:

Karahallı’da günlük kiralık daire çeşitleri şu özelliklere sahiptir;

  • Mutfak
  • Banyo
  • Yatak Odası
  • Salon
  • Klima
  • Kombi
  • WiFi
  • TV
  • Mutfak Gereçleri
  • Ocak

Fiyatlar:

Uşak ilini gezmek, bir ziyaret gerçekleştirmek ya da iş için gelmek isterseniz Karahallı günlük kiralık ev içerisinden istediğiniz evi belirleyip kiralayabilirsiniz. Evlerimiz sahip olduğu özelliklere göre fiyatlandırılmış olup konforunuza göre ve bütçenize uygun evleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Fiyatlara dair ayrıntılı bilgi almak isterseniz iletişim sayfasında bulunan müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Temizlik:

Temizlik ve hijyen bizler için çok önemlidir. Tüm evlerimiz uzman ekiplerimiz tarafından her giriş ve çıkışlarda detaylı bir şekilde temizlenmektedir. Sizlere evinizdeymiş hissini vermeyi amaçlayan Uşak Karahallı günlük kiralık ev içerisinde bulunan mutfak ekipmanları temiz ve düzenli bir şekilde gelen müşterilerimizin hizmetine verilmektedir. Ayrıca her müşterimize özel temiz havlu ve çarşaflarımız evlerimizde bulunmaktadır.

Yasallık:

Konaklama hizmeti sunan evlerimizin birçoğu gerekli güvenlik elemanlarına (alarm, kamera vb.) sahiptir. Ayrıca Heran Kirala olarak tüm yasal sorumluluklarını yerine getiren, 7/24 ulaşabileceğiniz  sabit telefon hattına sahip bir siteyiz. Firmamız aynı zamanda vergi mükellefidir.