Trabzon Sürmene Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Trabzon Sürmene Günlük Kiralık Daireler

Kiralık evlerin vazgeçilmez adresi herankirala.com sizler için her yerde.

Neden Heran Kirala?

Günlük Kiralık Dairelerin adresi olan herankirala.com sayfası 7 gün 24 saat Türkiye'nin dört bir tarafında sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktadır. Yoğun çalışma ve tüm işlemlerini belgelendirmesiyle 0 güven sağlayan sayfamız sizlerin rahatı ve mutluluğu için çalışmaktadır. İstediğiniz türde evi istediğiniz özelliklerle kiralayabileceğiniz ya da üye olarak kiraya vermek istediğiniz ev için ilan verebileceğiniz imkânlar sunmaktayız. Tatil ya da iş için küçük ya da büyük olan her türlü evlerimizle hizmetinizdeyiz. Trabzon Sürmene günlük kiralık ev için bulunmaz fırsatları sizlere en iyi şekilde sunuyoruz.

Doğa Harikası Sürmene

Trabzon'un harika ilçelerinden olan Sürmene'de günlük kiralık dairelerimiz her zaman sizler için hazırdır. Evlerimiz istediğiniz büyüklükte ve istediğiniz türdedir. Dilerseniz 1+1, 2+1, 3+1 ya da 4+1 şeklide apartman dairesi tercih edersiniz dilerseniz de genişliği sizin tercihinize kalmış olan yazlık ev, müstakil ev ya da çiftlik evlerimizden tercih edersiniz. Evlerimiz eşyalıdır ve ısıtma olarak doğalgaz kullanılmaktadır ayrıca evlerimizde klima da mevcuttur. Sürmene'nin Fatih Mahallesi, Çarşı Mahallesi ve Merkez Mahalleleri gibi çoğu mahallesinde istediğiniz türde evlerimiz vardır.

Evlerimizin Özellikleri 

  • Evlerimiz doğalgazlı ve klimalıdır.
  • Evlerimizde her türlü elektrikli mutfak eşyası ve beyaz eşya bulunmaktadır.
  • Evlerimizde iletişiminizi kolaylaştırmak için internet (Wifi) bulunmaktadır.
  • Apartman dairelerimizde ve rezidanslarımızda asansör ve otopark mevcuttur.
  • Bahçeli, balkonlu villalarımız bulunmaktadır.
  • Evlerimiz her türlü ulaşım ve alışveriş mekânlarına yakındır.

Hem Uygun Hem Hesaplı

Evlerimiz ceplerinizi yakmayacak uygunluktadır ve hesaplıdır. En güzel evlerde en uygun fiyatlarla kalmak istiyorsanız www.herankirala.com adresinde yer alan Müşteri Destek Hattını arayarak evlerimizin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sizler İçin Tertemiz Evler

Kalacağınız evler düzenli aralıklarla temizlenmekte ve eşyalar düzenlenmektedir. Evlerimizdeki tüm eşyalar kullanıma uygun olup sizler için en iyi şekilde silinip temizlenmekte ve gereken eşyalar yıkanmaktadır.

Her şey İzinli

Sitemizde yayınlanan, görüp beğendiğiniz evlerin tümü için gerekli izinler alınarak vergilendirmeleri yapılmıştır. Sitemiz tamamen yasaldır ve yasadışı hiçbir şeye sitemizde yer vermemekteyiz. Kalacağınız evlerdeki güvenliğiniz için de dairelerimizde güvenlik kameraları mevcuttur.

Doğayla iç içe bir tatil istiyorsanız ya da yolunuz Sürmene'ye düştüyse ve otel yerine Sürmene'de günlük kiralık ev arıyorsanız sizlere en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.