Trabzon Köprübaşı Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Neden Köprübaşı

Trabzon’un isim tarihi

Trabzon ismi son şeklini alana kadar birçok değişiklik geçirmiştir. İlkçağ da bu şehre Trapezus denilmiştir. Batı dillerinde ise Trapezunte isimle alınmıştır. Şehrin ismi Miletoslu koloniciler tarafından verildiği var sayılmaktadır. Aslına bakılacak olursanız Trabzon adı n

Menşe-i

Bu şehir Yunanlılar tarafından değil Orta Asya kökenli Türk kavimleri tarafından kurulmuştur.

Kültürel geçmiş

Doğu Karadeniz bölgesinin tarih, kültür ve doğa güzellikleri açısından en önemli merkezlerden biridir. Tarih doğa ile iç içedir. Avrupa ile Asya’nın ipek yolu üzerinde ki önemli irtibat noktası arasında bulunan Trabzon bu öneminden kaynaklanan nedenlerden dolayı birçok uygarlığa beşiklik yapmıştır.

Neden tercih edilmeli?

Müzeler, manastırlar, camiler, türbeler, han ve hamamları, coğrafi konumu ve doğası ile ticaret ve kültür merkezi olmuştur. Müzik sevenler ve tatlı lezzetler arayanlar için kemençeyi sunabilirim.

Yemek kültürü

Belki gitmeniz, gezip görmeniz için size küçük bir neden daha söylemeliyim. Kendine has mutfağı, tereyağları, mısır unlu ekmeği, kuymağı en önemlisi de belki de hamsisi belki bu yüzden sadece bunlar için küçük bir ziyarette bulunulabilir.

Tarihi arayış

Tarih okumayı sevenler, tarihi gidip yerinde görmelidir. Kokusunu hissetmelidir. Birçok müze bulunmaktadır. Cevdet Sunay Müzesi, Atatürk Köşkü bunlardan sadece bir kaçıdır. Fakat gidip bu duyguyu yerinde yaşamanın hazzı bir başka olacaktır.

Kültür seyahati

Kültür seyahati düzenleyebilirsiniz. Günümüzün sorunlarından biri olan fazla mesaili işlerinizden sıkıldıysanız sizin için en iyi yer Trabzon olabilir. Sizi berrak havasıyla, hamsisiyle kucaklayacaktır.

Nerede kalabilirim?

Bunun için Köprübaşı günlük kiralık evlerini düşünebilirsiniz. Bu sizin için de mantıklı gelecektir. Köprübaşı bulunduğu konumuyla ve konutlarıyla size almak istediğiniz konforu kolaylıkla sağlayacaktır. Bunun için ilk adım, nasıl bir yerde kalmak istediğinize ve kafanızda nasıl bir şekillendirme yaptığınıza bağlıdır. Doğru yeri seçmek zor değildir.

Memnun kalır mıyım?

Fiyat konusunda sizi zorlamayacak günü birlik daireler ve tatil evleri tarzında daireler ve apartlar mevcuttur. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Örnek verecek olursak; Köprübaşı’nda fiyatlar uygundur. Hem başınıza hem de ailenizle beraber güzel zaman geçirebileceğiniz evler mevcuttur.