Trabzon Çaykara Günlük Kiralık Daire

TRABZON UZUNGÖL KARADENİZE ÖZGÜ AHŞAP YAPISI İLE LALE DAĞ EVİ

TRABZON / ÇAYKARA
  • Dağ Evi

TRABZON ÇATKARA 4+1 KİRALIK DAĞ EVİ

TRABZON / ÇAYKARA
  • Villa
15000 İncele

Uzungöl, Uzungöl Belediyesi/Çaykara/Trabzon

TRABZON / ÇAYKARA
  • Villa
1600 İncele

ÇAYKARA GÜNLÜK KİRALIK EV

Türkiye’deki 81 il ve ilçelerinde günlük kiralık ev hizmeti sunan herankirala.com size kendi ev rahatlığınızda temiz, güvenilir ve kaliteli bir konaklama imkanı sunmasının yanı sıra tamamen yasaldır. 

Trabzon’un en güzel ilçelerinden biri olan Çaykara yüzyıllar boyunca tarihe ev sahipliği yapmıştır. Roma, Bizans, Trabzon İmparatorluğu’nun yönetiminde bulunduktan sonra Osmanlı topraklarına katılmış olan Çaykara önceleri Trabzon’un Of ilçesine bağlı bir köy iken, ardından bucak ve son olarak da ilçe statüsüne kavuşmuştur. 

Tarih ile iç içe olan bu güzide ilçede günlük kiralık evlerimizde sanki kendi evinizdeymiş gibi gönül rahatlığıyla konaklayabilirsiniz. Akdoğan, Arpaözü, Aşağı Kumlu, Baltacılı, Çambaşı, Çamlıbel, Çayıroba, Demirkapı, Demirli, Derindere, Eğridere, Kabataş, Kayran, Koldere, Köknar, Köseli, Maraşlı, Soğanlı, Şahinaya, Şekersu, Taşören, Taşlıgedik, Ulucami, Uzuntarla, Yaylaönü, Yeşilalan ve Yukarı Kumlu mahalleleri gibi birçok mahallede günlük kiralık evlerimiz bulunmaktadır. 

EVLERİMİZ VE SAHİP OLDUĞU ÖZELLİKLER

Trabzon Çaykara günlük kiralık evlerimizde güvenli ve konforlu bir konaklama imkanı tanımaktayız. Çaykara günlük kiralık dairelerin sahip olduğu özellikler;

- 1+1 ultra lüks daire,

- Ocak ve buzdolabı bulunan mutfağı,

- Klima,

- Ücretsiz Wi-Fi internet hizmeti,

- Ultra konforlu yatak,

- Kombili,

- 7/24 sıcak su,

- Full eşyalı,

- Düzenli olarak verilen temizlik hizmeti

- 7/24 bina güvenliği

- Otopark hizmeti

ÇOK UYGUN FİYATLARA EV KONFORU YAŞAYIN

Günlük kiralık evlerimizde konaklama hizmeti içinde bina güvenliğinden tutun da 7 gün 24 saat sıcak su ve ücretsiz Wi-Fi internet hizmetimizin yanı sıra klima, kombi, uydu yayını, ultra konforlu yatak ve mutfağında bulunan buzdolabı ile ocak gibi eşyalar da bulunmaktadır. Bu sahip olduğu tüm özellikler fiyatlarımıza dahildir. Ayrıntılı bilgi için www.herankirala.com adresini ziyaret ederek müşteri destek hattına ulaşabilir, ayrıca mail adresimizden bize yazarak aklınızdaki tüm soruları sorabilirsiniz. 

DÜZENLİ TEMİZLİK HİZMETİ

Çaykara günlük kiralık evlerimizde düzenli olarak temizlik hizmeti sağlanmaktadır. Müşterilerimizin konaklamalarının ardından dairenin genel temizliği ile birlikte yatak ve yastık çarşaflarının değişimi ve temiz banyo havluları ile temizlik hizmetimiz sağlanmaktadır. 

TAMAMEN GÜVENİLİR VE YASALDIR

Günlük kiralık ev hizmeti sağlayan herankirala.com’un ödemiş olduğu vergiler ve sunduğu hizmetler tamamen yasal olup müşterilerimiz güven içinde bizi tercih edebilirler.