Trabzon Beşikdüzü Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

TRABZON BEŞİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV

www.herankirala.com, Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak siz değerli müşterilerimize günlük kiralık ev hizmeti sunmaktadır. Kalite ve zarafetinden ödün vermeyen, kendi eviniz konforunda rahat, temiz, kullanışlı ve içinde her şeyi barındıran dairelerimizde günlük olarak kiralayarak size konaklama imkanı tanımaktayız.

BEŞİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK EV

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Trabzon’a bağlı Beşikdüzü ilçesi, merkeze 35 km uzaklıkta olmakla beraber yarım saat gibi bir sürede ilçeden merkeze aracınız ile geçiş imkanı sağlanmaktadır. Trabzon Beşikdüzü günlük kiralık daire arayan müşterilerimize Beşikdüzü ilçesinin; Adacık, Aksaklı, Bayırköy, Cumhuriyet, Çıtlaklı, Dolanlı, Gürgenli, Korkuthan, Oğuz, Seyitahmet, Vardallı, Zemberek, Ağaçlı, Anbarlı, Beşikdağ, Çakırlı, Dağlıca, Duygulu, Hünerli, Kutluca, Resullü, Şahmelik, Yenicami, Akkese, Ardıçatak, Bozlu, Çeşmeönü, Denizli, Fatih, Kalegüney, Nefsişarlı, Sayvancık, Takazlı ve Yeşilköy mahallerine olan uzaklıkları oldukça az olup, her mahallede günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır.

BEŞİKDÜZÜ GÜNLÜK KİRALIK DAİRELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ

Beşikdüzü günlük kiralık dairelerimiz sizler için özel olarak döşenmiş, kendinizi evinizin rahatlığında bulacağınız, temiz, hijyenik ve mutfağından yatak odasına dilediğiniz her şeyi barındırmakta olup özelliklerini maddeleyecek olursak;

  • 1 salon 1 yatak odası yani 1+1 olarak seçilmi
  • Mutfağında ocağından buzdolabına kadar istediğiniz her şeyi barındıran,
  • Klimalı
  • 7/24 uydu yayını
  • 7/24 ücretsiz wifi internet hizmeti
  • 7/24 sıcak su duş
  • Kombili
  • Ultra lüks konforlu yatak
  • Bina güvenlik hizmeti

DÜZENLİ OLARAK YAPILAN TEMİZLİK HİZMETİ

www.herankirala.com olarak sizler için Trabzon Beşikdüzü günlük kiralık evlerimiz, kiracı giriş çıkışlarından önce temizlenerek, banyo havlusundan yatak çarşaflarına kadar her şey temiz ve yeni olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

TAMAMEN YASALDIR

www.herankirala.com servisimiz Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak hizmet vermektedir. Vergilerimizin düzenli olarak ödendiğini belirtir, müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmamasını isteriz.

ÇOK UYGUN FİYATLAR

Siz de Trabzon Beşikdüzü’nde günlük olarak uygun fiyatlarda kalacak yer arıyorsanız, www.herankirala.com sitemize giriş yapıp iletişim sayfamızdan destek hattımızdaki numarayı arayarak bize ulaşabilir ve günlük kiralık dairelerimiz hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki günlük kiralık ev ilanlarına göz atarak kafanızda yer edinecek görsellere ulaşabilirsiniz.