Trabzon Araklı Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

GÜNLÜK KONAKLAMA

Çalışmış olduğunuz iş yerinizde, ya da gündelik hayatınız da seyahat etme gibi bir durumunuz söz konusu ise ve gideceğiniz yerde konforlu, güvenli ve ulaşım açısından zorluk çekmeyeceğiniz lokasyonları tercih ediyorsanız, www.herankirala.com Türkiye’de 81 il ve ilçelerinde olmak üzere müşterilerine her zaman uygun fiyat, konfor, ulaşım ve güven içerisinde, yasal güvence ile birlikte günlük konaklama hizmeti sunmaktadır.

Müstakil ev ve 1+1, 2+1 daireler olarak Araklı’da günlük kiralık konaklamalar mevcut. Dairelerimizin özelliklerine gelirsek,

Kombi, klima, doğalgaz, merkezi ısıtma ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılanması için gerekli olan eşyalar siz rezervasyon yaptırdığınız andan itibaren evinizde gibi hissettirmek için hazır sunulmaktadır.

Araklı günlük kiralık daire olarak Merkez, Özgen, Erenler, Hasköy, Yalıboyu, Erikli, Hürriyet mahallelerinde yeşil ve mavinin buluştuğu yerde güven içerisinde ve konforlu bir şekilde            konaklama yapabilirsiniz.

1+1 ve 2+1 daire özellikleri;

 1. Banyo
 2. Mutfak
 3. Buzdolabı
 4. Çamaşır makinesi
 5. Televizyon (uydu alıcılı)
 6. Havlu
 7. Klima
 8. Kombi
 9. Akıllı (görüntülü) diafon
 10. Otopark
 11. Kamera güvenlik sistemi
 12. Deniz manzarası

Bütün bu özelliklerin yanı sıra, opsiyonel olarak istemiş olduğunuz hizmet ve sunum mevcut ise müşteri hizmetlerinde belirttiğiniz taktirde karşılanacaktır.  

Temizlik

Hepinizin dikkat etmiş olduğu ve aklına gelen sorudur temizlik. Araklı günlük kiralık ev istediğiniz zaman temizlik konusunda da yine ön plana gelen özellikleriyle içiniz rahat edecek. Sürekli kullanımdan dolayı her değişim periyotlarında tam zamanlı olarak bir gün boyunca konaklamanın yapılmış olduğu yer periyodik olarak temizlenmekte. Çarşafları, perdeleri, koltuk döşemeleri, yerleri, camları, ortak kullanım alanları detaylı temizlik sonrasında tekrar kullanıma açılmaktadır.

Yasal Güvence

www.herankirala.com’dan almış olduğunuz konaklama hizmeti Türkiye Cumhuriyeti kanunları dahilinde güvence altındadır. Aklına takılan herhangi bir durumda www.herankirala.com adresinden müşteri hizmetleri ile görüşmeniz mümkündür. Yapılan her işlem resmiyet kazandığı için güvenli bir şekilde konaklama yapabilirsiniz.

Fiyatlar

www.herankirala.com internet sitesi üzerinde belirtilen müşteri hizmetleri doğrultusunda Trabzon Araklı’da günlük kiralık daire için en uygun fiyat garantisiyle konaklama yapacağınız yerin rezervasyonunu yaptırabilirsiniz. Dönemsel olarak ya da günü birlik, grup halinde veya bireysel konaklamalarınız da uygun fiyat garantisi ve indirimli avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 

Günlük konaklama da www.herankirala.com’a bakmadan kiralama yapmayın.