Sivas Merkez Günlük Kiralık Ev

R-T Apart

SİVAS / MERKEZ / MERKEZKÖYLER
  • Daire
120 İncele

sivas günlük kiralık

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Rezidans
65 İncele

sivas günlük kiralık

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
50 İncele

GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
130 İncele

Sivas melisa apart günübirlik kiralık

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
150 İncele

SİVAS MERKEZ ZRA APART

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
100 İncele

CAĞLAR APART

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
130 İncele

Gunu birlik konaklama

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
150 İncele

SİVASTA GUNLÜK EVİNIZ HAZIR SIZI BEKLİYOR

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
100 İncele

KÜÇÜKEV APART

SİVAS / MERKEZ / SİVAS
  • Daire
90 İncele

Sivas Günlük Kiralık Ev

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı otel dışında,  günlük evler tercih edilmeye başlandı. Birçok insan açısından günlük evlerde konfor ve rahatlık olarak güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor. Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan günlük evlerde; hem kendiniz hem aileniz; güvenli, temiz ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren sitemiz hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz.

Sivas Günlük Ev

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden herkes çok memnun kalacak. MÖ 4000 yılında yerleşime açılan ve tarihte bir çok topluluğu barındıran Sivas günlük kiralık ev hizmetimiz devam ediyor.

Sivas’un Tüm mahallelerinde günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır. 

Eşyalı Daireler

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçleri ve bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.

Fiyatlar

Sivas günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Sivas Tutak günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.