Sivas Doğanşar Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Heran Kirala Hizmeti

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı otel dışında,  günlük evler tercih edilmeye başlandı. Birçok insan açısından günlük evlerde konfor ve rahatlık olarak güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor. Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan günlük evlerde; hem kendiniz hem aileniz; güvenli, temiz ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren sitemiz hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz.

Sivas Doğanşar Günlük Kiralık Daire

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden İç Anadolu’nun tarihte birçok medeniyete ev sahipliği yapan şehri Sivas’da da bulunmaktadır. Sivas'ın ilçesi Doğanşar günlük ev hizmetimiz devam ediyor.

Karakaya Kanyonu, Dipsiz Göl, Dipsiz Göl Şelalesi ve yaylalar gibi gezilebilecek gidilebilecek yerleri bulunan Doğanşar’ın başlıca mahallelerinden; Camikebir, Devrişağa, Cinci Mahallesi ve diğer mahallelerinde günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Fiyatlar

Doğanşar günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Sivas Doğanşar günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Eşyalı Daireler

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçleri ve bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.

Kombi, klima, ücretsiz ve sınırsız wifi, yatak, mutfak, yatak odası, koltuk, televizyon, ocak, buzdolabı, 7-24 sıcak su, havlu

Temizlik

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.