Rize Fındıklı Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı otel dışında,  günlük evler tercih edilmeye başlandı. Birçok insan açısından günlük evlerde konfor ve rahatlık olarak güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor. Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan günlük evlerde; hem kendiniz hem aileniz; güvenli, temiz ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren sitemiz hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz.

Rize Günlük Ev

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden Doğu Karadeniz’in yemyeşil ili Rize’de de bulunmaktadır. Yeşilin her tonunu tarihi, doğal güzelliği bir arada barındıran Rize'nin sahil ilçesi olan Fındıklı günlük ev hizmetimiz devam ediyor.

Görülecek yerlerden Çağlayan Köprüsü, Meyveli Köyü Camisi, Hurşit Bey Evi, Merkez Camisi, Çağlayan Mustafa Hacaloğlu Evi'ne ev sahipliği yapan Fındıklı'nın başlıca mahallelerinden Aksu Mahallesi, Liman Mahallesi, Tatlısu Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Merkez Mahallesi, Yeni Mahalle ve diğer mahallelerinde günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır. 

Eşyalı Daireler

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçleri ve bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.

Kombi, Klima

Ücretsiz ve Sınırsız Wifi

Yatak

Mutfak

Yatak Odası

Koltuk

Televizyon

Ocak

Buzdolabı

7-24 Sıcak Su

Havlu

Temizlik

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.

Fiyatlar

Fındıklı günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Rize Fındıklı günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.