Rize Çamlıhemşin Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Heran Kirala Günlük Ev Hizmeti

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı otel dışında,  günlük evler tercih edilmeye başlandı. Birçok insan açısından günlük evlerde konfor ve rahatlık olarak güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor. Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan günlük evlerde; hem kendiniz hem aileniz; güvenli, temiz ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren bu platform hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizi 7-24 ziyaret edip yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz. 

Rize Günlük Ev

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden Doğu Karadeniz’in yemyeşil ili Rize’de de bulunmaktadır. Yeşilin her tonunu tarihi, doğal güzelliği bir arada barındıran Rize'nin yeşil ilçesi olan Çamlıhemşin günlük ev hizmetimiz devam ediyor.

Görülecek yerlerden Kaçkar Dağları Milli Parkı, Ayder Yaylası, Zilkale'ye ev sahipliği yapan Çamlıhemşin’in başlıca mahallelerinden Aşağıçamlıca Mahallesi, Yukarıçamlıca Mahallesi, Çamlıhemşin Mahallesi, Sırt Mahallesi, Konaklar Mahallesi, Kavak Mahallesi ve diğer mahallelerinde günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz. Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır. 

Fiyatlar

Çamlıhemşin günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Rize Çamlıhemşin günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Eşyalı Ev Hizmeti

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçleri ve bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.

Kombi, klima, ücretsiz ve sınırsız wifi, yatak, mutfak, yatak odası, koltuk ve kanepe, televizyon, ocak, buzdolabı, 7-24 sıcak su, havlu 

Temizlik

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.