Rize Ardeşen Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Rize Günlük Kiralık Ev

İş adamlarının, tatilcilerin ya da otelde kalmak istemeyip de ev ortamı tercih eden turistlerin son zamanlarda rağbet ettiği günlük kiralık daireler için en doğru, en güvenilir ve en uygun fiyatları barındıran site olan herankirala.com sitesi bir tık uzağınızda.

Heran Kirala nedir?

Türkiye'nin bütün illerinde hizmet veren ve sizlere evinizin konforunu aratmayacak şekilde seçenek sunan herankirala.com adresine girerek sitede bulunan filtreme özelliği sayesinde dilediğiniz ev özelliklerini girerek aramanızı yapıp sizin için en uygun evi bulabilirsiniz. Eğer eviniz var ve bunu günlük kiraya vermek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey siteye üye olarak ücretsiz bir şekilde ilan vermektir. 

Sadece tatil merkezlerinde ya da doğaya yakın yerlerde değil Türkiye'nin 81 ilinin tüm ilçelerinde bulabileceğiniz evler mevcuttur. Sitemizde görerek beğendiğiniz tüm evlerin bilgileri ve fotoğrafları sayfamızda yer almaktadır. Yer sıkıntısı olmadan kalacağınız yeri önceden seçip görerek ayarlayabilirsiniz.

Rize'de Heran Kirala

Rize Ardeşen'de günlük kiralık dairelerimiz sizler için hizmete hazırdır. Evlerimiz dilediğiniz özellikte olup eşyalıdır ayrıca doğalgaz ve klima da vardır. Evleri dilediğiniz genişliğe göre seçebilirsiniz; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerimiz mevcuttur. Mutfaklarımızda dilediğiniz elektrikli ev aleti vardır ve kullanıma hazırdır.

Doğa ile iç içe zaman geçirmek istorsanız ve Ardeşen'de günlük kiralık ev arıyorsanız ilçenin Barış Mahallesi, Fatih Mahallesi ve Kavaklıdere Mahallesi gibi birçok mahallesinde, köyünde ve Fırtına Deresine yakın konumlarda evlerimiz bulunmaktadır. 

Evlerimizde Neler Var?

Evlerimiz sizler için donatılmış olup listelenen her şey bulunmaktadır:

  • Evlerimizin tümü eşyalıdır ve mutfakta dilediğiniz her eşya vardır; ocak, fırın vb.
  • Dairelerimiz doğalgazlı ve klimalıdır.
  • İnternet, Televizyon ve banyoda saç kurutma makinesi vardır.
  • Balkonlu evlerimiz mevcuttur.
  • Evlerimizde otopark ve asansör bulunmaktadır.
  • 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerimiz mevcuttur.

Cep Yakmayan Fiyatlar

Evlerimizin fiyatları ile her aile bütçesine hitap ederek sizlere en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz. Herkes için en uygun fiyatlarda olan evlerimizin ücretini öğrenmek için sayfamızın iletişim bölümünde yer alan Müşteri Destek Hattını arayarak merak ettiğiniz diğer sorularınızın cevaplarını da alabilirsiniz.

Temizlikten Ödün Vermeyen Hizmet

Dairelerimizi her zaman temiz bulmanızı sağlamak amacıyla düzenli olarak temizleyip, eşyaları kontrol ederek sizlerin kullanımına sunmaktayız.

Güvenin adresi "Heran Kirala"

Sitemizde yapılan tüm işler yasaldır ve kayıt dışı hiçbir şeye yer vermeyerek tüm evlerimiz için izin almakta ve vergiye tabi tutmaktayız. Dairelerimiz güvenliklidir ve güvenlik kameralarıyla izlenmektedir.

Ardeşen günlük kiralık daire seçeneklerini görmeniz için sizleri beklemekteyiz.