Osmaniye Sumbas Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Osmaniye Sumbas Günlük Kiralık Daire

Sumbas'ta günlük ve dönemlik daire kiralama hizmeti sunan herankirala.com bu hizmeti Türkiye'nin 81 ilinde yüksek kalite ile ister iş ister tatil amaçlı seyahatlerinizde ayağınıza getiriyor.

Sumbas Günlük Kiralık daire hizmetimiz Sumbas'ın Cumhuriyet, Merkez, Karadöğenli mahalleleri gibi tüm mahallelerini kapsamaktadır. 

Dairelerimiz 1+1 formatında olup kapalı mutfak plana sahiptir. Günlük kiralanabileceği gibi haftalık, aylık gibi farklı periyodlarla da kiralanabilen dairelerimizde her türlü ihtiyaç düşünülerek ocak, kombi, klima gibi donanımlar sağlanmıştır. Otel konforundaki dairelerimiz, konaklama sırasında tüm misafirlerimizin dört dörtlük bir deneyim yaşamasını mümkün kılar. 

Dairemizde;

- Lüx mobilyalar

- Televizyon

- Uydu yayını

- Buzdolabı

- Çamaşır makinesi

- Bulaşık makinesi

- Ocak

- Fırın

- Küçük ev aletleri (kettle, ütü, ütü masası, elektrik süpürgesi, mikrodalga fırın, mutfak robotu, vb.) ile donatılmış ve her dairemizde misafirlerimizin kendi yemeğini pişirmeyi tercih etmesi durumunda güvenle kullanabileceği yemek pişirme, hazırlama ve sunma gereçleri (yemek takımı, tencereler, çatal kaşık bıçak takımı, bardaklar, vb.) de kullanıma hazır halde sunulmaktadır. Tüm bunların dışında misafirlerimizin taleplerine yönelik değişiklikler de tarafımızca karşılanabilir olduğu takdirde hizmetimize dahil edilmektedir.

Dairelerimizin Temizliği ve Konforu

Portföyümüzde bulunan tüm dairelerimizin genel ve detaylı temizlikleri tarafımızdan periyodik olarak yapılır ve bu işlemler için profesyonel temizlik personelleri tercih edilir. Konaklamalar sırasında önceliğimiz sağlık koşulları içerisinde maksimum hijyen ortamında misafirlerimizi ağırlamaktır.

Güvenlik ve Sosyal Olanaklar

Dairelerimiz kiralama işlemleri için seçilir ve hazırlanırken gerek genel güvenlik (muhit, konum, vb.) gerekse fiziki güvenlik koşulları ekspertize tabi tutulur ve dairelerin ihtiyaçları kiralama hizmetine sunulmadan önce yasaların gerektirdiği çerçevede giderilir.

Bütçe ve Fiyatlandırma

Kiralama hizmetine sunduğumuz dairelerimiz misafirlerimizin çeşitliliği göz önünde tutularak çeşitlendirilir ve her bütçeye hitap eder. Taleplerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirterek size uygun daireyi seçmek ve fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen müşteri hizmetlerimizi arayın.

Sumbas günlük kiralık ev hizmetine konu olan alışveriş yasalarla belirlenmiş mevzuatlara uygun olarak yapılır ve kazançlar vergiye tabi tutulur. Kiralama işlemleri de kiralayan ve kiraya veren tarafların hakları gözetilerek karşılıklı güven ilişkisi içerisinde ve yasal prosedürler çerçevesinde yürütülür.