Osmaniye Hasanbeyli Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Hasanbeyli Günlük Kiralık Ev

Herankirala.com günlük, haftalık, aylık gibi değişik zaman dilimleri içerisinde konaklamak isteyen ve otel odalarının resmiliğinden ziyade evinizi aratmayacak sıcaklık ve samimiyet aramakta olan siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışını görev edinmiş bir platformdur. 81 ilimizde ailenizle beraber hiç çekinmeden konaklayabileceğiniz şekilde hizmet vermektedir. 

Herankirala.com  olarak ayrıca Maliye Bakanlığı'na da tabii olarak hizmet yapmaktayız.

Bu anlayış çerçevesinde sizler için hizmete sunulan;  merkeze yürüme mesafesinde, ulaşım sorunu olmayan Hasanbeyli günlük kiralık dairelerimiz; 1+1 seçeneğinden başlayarak 3+1 veya 5+1' e kadar uzanmaktadır. 

Günlük Kiralık Evlerimizin Özellikleri:

Dairelerimiz; 

  • Full mobilyalı,
  • LCD TV,  Kablo Tv ve uydu sistemleri,
  • 7/24 internet bağlantısı,
  • Banyo ve mutfakta 7/24 sıcak su,
  • Banyoda duşakabin, çamaşır ve saç kurutma makineleri,
  • Mutfakta buzdolabı, bulaşık makinesi ve ocak, fırın gibi elektrikli mutfak eşyaları ile tüm mutfak donanımı,
  • Klima,
  • Ütü,
  • Yangın tüpü
  • Güvenlik kamerası

sistemlerine sahiptir. 

Günlük Kiralık Evlerimizde Temizlik: Hijyen kurallarına göre düzenlenen evlerimiz giriş ve çıkışlarda konusunda uzman ekiplerce titizlikle temizlenmektedir. İsteğe bağlı olarak konaklama sırasında da temizlik hizmetimiz mevcuttur. Bunun yanısıra dairelerimizde elektrikli süpürge, ütü masası ve çamaşır askılığı, ekstra havlu ve yastık kılıfı, nevresim, battaniye sabun, duş jeli - şampuan, tıraş köpüğü, tıraş bıçağı, diş fırçası, diş macunu, pamuk  ve deterjanlar da bulunmaktadır. Üstelik tüm bu hizmetler için ek ücret talep edilmemektedir.

Günlük Kiralık Evlerimizde Güvenlik: Öncelikle belirtmek gerekirse herankirala.com tamamen yasal kayıtlar dahilinde çalışan bir platformdur. Sözleşmesiz ve kayıtsız müşteri kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Tüm Hasanbeyli günlük kiralık ev ve binaları ile çevreleri 7/24 güvenlik kameraları ile gözlemlenmektedir. 

Günlük Kiralık Evlerimizde Fiyatlar: Günlük konaklama fiyat bilgileri için sitemiz menüsünde  bulunan İletişim butonunu kullanabilirsiniz. Aylık ya da daha uzun süreli konaklamalar için ise lütfen bizimle irtibata geçip fiyat alınız.

Sitemizde bulunan Osmaniye Hasanbeyli Günlük Kiralık Ev İlanları'ndaki tüm dairelerin kiralama yetkisi sadece ve sadece herankirala.com yetkililerine aittir bunun dışındaki aracı kurum veya kurumlara itibar etmeyiniz.