Osmaniye Düziçi Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Osmaniye Düziçi Günlük Kiralık Daire

Kurumumuz herankirala.com, sadece Osmaniye'de değil, Türkie'nin dört bir yanında, 81 ilde dönemlik daire kiralama hizmetini gerek iş seyahatlerinizde gerekse tatil amaçlı seyahatlerinizde otel ve pansiyonlara alternatif olarak yüksek kaliteli hizmeti ile misafirlerine sunuyor.

Düziçi Günlük Kiralık Daire olarak sizlere sunduğumuz hizmetimiz Düziçi'nin Aydınlar, Boğaziçi, Cumhuriyet, Gökyıldız, Hürriyet gibi tüm mahallelerini kapsamakta olup, bunun yanısıra Osmaniye'nin de diğer ilçelerinde otel konforundaki lüx dairelerimiz mevcuttur.

Dairelerimiz 1+1 formatında, kapalı mutfak sistemiyle tasarlanmış ve konaklamanız sırasında konforunuzu maksimum seviyede tutmak için dizayn edilmiştir. Dairelerimizde ısıtma sistemi olarak doğalgaz kombi kullanılmış ve klima ile donatılmıştır. Misafirlerimizin kendi yemeğini pişirmeyi tercih ettiği durumlarda güvenle kullanabilmesi için mutfakta ocak ve fırın kullanıma hazır halde bulundurulmaktadır. 

Daire içinde;

- Lüx mobilyalar

- Televizyon

- Uydu yayını

- Buzdolabı

- Çamaşır makinesi

- Bulaşık makinesi

- Ocak

- Fırın

- Küçük ev aletleri (elektrikli/şarjlı süpürge, ütü, mikrodalga fırın, mutfak robotu, saç kurutma makinesi, ekmek kızartma makinesi, vb.) çeşitlendirilerek bulundurulur. Yemeğini kendisi pişirmeyi tercih eden misafirlerimiz için de mutfakta tüm mutfak gereçleri (hazırlık, pişirme ve sunum gereçleri) de dairelerimizde konaklamanız sırasında kullanabilmeniz için sunulmuştur.

Dairelerin Temizlenmesi

Tüm dairelerimiz sağlık birincil öncelik kabul edilerek periyodik olarak profesyonel temizlik personelleri tarafından temizlenir ve misafirlerimiz için hijyenik bir ortam hazırlanır. Çocuklu misafirlerimiz de gözetilerek temizlikte kullanılan malzemeler bu alternatiflere göre seçilir.

Bütçe ve Fiyatlandırma

Misafirlerimizin çeşitliliğine önem vermemiz sebebiyle kiralama hizmetine konu olan dairelerimiz geniş bir yelpazede misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır. Bu sebeple dairelerimizin her bütçeye hitap etmesi ve konforu ekonomik olarak sunabilmesi önceliğimiz. Seyahatiniz sırasında ihtiyaç duyduklarınızı ve taleplerinizi bir uzmanımızla görüşerek size uygun fiyatlı bir daire seçebilmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz!

Güvenlik 

Dairelerimiz kiralama hizmetine sunulmadan önce bir uzman tarafından incelenerek gerek fiziksel gerek de muhit ve konum gibi güvenlik değerlendirmeleri (site içerisinde olması, vb gibi özellikler) özenle yapılır ve kiralama hizmetine gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra sunulur.

Düziçi Günlük Kiralık Ev hizmetimiz yasal çerçeve içerisinde misafirlerimize sunulmaktadır ve yapılan alışverişlerden elde edilen kazanç vergiye tabidir.