Muğla Ula Günlük Kiralık Daire

akyaka kermetur mevkiinde1+1 günlük kiralık apart daireler.

MUĞLA / ULA /
  • Daire
75 İncele

AKKAYA BELDESİ KANDİLLİ MEVKİİNDE DENİZE SIFIR ÖZEL KOYDA GÜNLÜK KİRALIK 1+1

MUĞLA / ULA /
  • Yazlık
450 İncele

Gökova akyaka'da günlük kiralık daire

MUĞLA / ULA /
  • Daire
175 İncele

günlük kiralık 1+1 apart

MUĞLA / ULA /
  • Daire
75 İncele

DENİZE SIFIR ÖZEL KOYDA GÜNLÜK KİRALIK 1+1

MUĞLA / ULA /
  • Yazlık
450 İncele

Heran Kirala

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı otel dışında,  günlük evler tercih edilmeye başlandı. Birçok insan açısından günlük evlerde konfor ve rahatlık olarak güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor. Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan günlük evlerde; hem kendiniz hem aileniz; güvenli, temiz ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren sitemiz hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz.

Muğla Günlük Ev

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden Ege‘nin tarihi ve turizmi bir arada barındıran, yeşil ve mavinin ili Muğla’da da bulunmaktadır.

Muğla’nın doğal güzellikleriyle dolu huzurlu sahil ilçesi Ula günlük ev hizmetimiz devam ediyor.

Ula Evleri, Yedi Delik Kaya Mezarları, Gökova Körfezi, Akkaya, Nail Çakırhan Evi, Sedir Adası- Kedrai Antik Kenti, Gölet, Kapuz, Kyllandos- Okkataş Antik Kenti gibi gezilecek gidilebilecek yerleri bulunan Ula'nın başlıca mahallelerinden; Akçapınar, Arıcılar, Çıtlık, Demirtaş ve diğer mahallelerinde günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır.

Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Fiyatlar

Ula günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Muğla Ula günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.

Eşyalı Daireler

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçleri ve bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.

Kombi               

Klima

Ücretsiz ve Sınırsız Wifi

Yatak

Mutfak

Yatak Odası

Koltuk

Televizyon

Ocak

Buzdolabı

7-24 Sıcak Su

Havlu

Temizlik

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.