Muğla Milas Günlük Kiralık Daire

Bodrum-milas arası günlük kiralık villalar...

MUĞLA / MİLAS /
  • Villa
75 İncele

Deniz ve havuz manzaralı daire bodrum havaalanına 35 bodrum merkeze 50 dk

MUĞLA / MİLAS
  • Yazlık
450 İncele

Heran Kiralama Hizmeti

Gerek iş seyahatleri, gerekse tatil amaçlı gezilerde konaklama amaçlı otel dışında,  günlük evler tercih edilmeye başlandı. Birçok insan açısından günlük evlerde konfor ve rahatlık olarak güvenli, temiz ve kaliteli hizmet verilmesi büyük önem taşıyor. Otellerde rezervasyon yapmanıza gerek kalmadan günlük evlerde; hem kendiniz hem aileniz; güvenli, temiz ve bütçenize uygun ekonomik fiyatlarıyla kendi eviniz gibi rahat edebilirsiniz.

www.herankirala.com sitesiyle aradığınız günlük eve hemen ulaşabilirsiniz. 81 ilde ve ilçelerinde günlük ev hizmeti veren sitemiz hem güvenli hem de yasaldır. Kaliteli bir hizmet için siz de sitemizden yararlanabilirsiniz. Bütçenize uygun her fiyat aralığında ev bir tık ötenizde. Sizler için sunduğumuz filtreleme özelliğiyle hem fiyat aralığını hem de rezidansdan, çiftlik evine; daireden köşk ve villaya kadar her türlü seçeneğinize uygun evi bulabilirsiniz.

Muğla Günlük Ev

81 il ve ilçelerinde verdiğimiz günlük ev hizmetlerinden Ege‘nin tarihi ve turizmi bir arada barındıran, yeşil ve mavinin ili Muğla’da da bulunmaktadır. Muğla’nın tarihil ilçesi Milas günlük ev hizmetimiz devam ediyor.

Baltalı Kapı, Uzunyuva, Gümüşkesen Anıtı, İncirliin Mağarası gibi gezilecek gidilebilecek yerleri bulunan Milas'ın başlıca mahallelerinden; Ağaçlıhüyük, Akçalı, Alaçam, Fesleğen, Kafaca ve diğer mahallelerinde günlük kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Aileniz ve misafirlerinizle güvenli ve rahat bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Evlerimiz merkezi konumda olup, ulaşım olarak herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

Eşyalı evlerimizde ihtiyacınız olacak her şey mevcut. Mobilya, beyaz eşya, mutfak gereçleri, banyo ve duş gereçlerinin yanında 7-24 wifi ve sıcak su hizmeti gibi bir evde bulunması gereken her şey bulunmaktadır.               

Temizlik

Daha iyi bir hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Evlerimizin temizliği her müşterinin eve giriş ve çıkışları sonrası periyodik olarak yapılmaktadır. Çarşaf, nevresim, yastık kılıfları ve havlular düzenli olarak değiştirilir.

Yasal Hizmet

Evlerimiz yasalara uygun izinler dahilinde vergilendirilir. Konaklama yapacağınız ev ve binalar güvenilirdir.

Gizlilik

Tüm üyelik bilgileriniz sistemimizde kayıtlı olup 3. Kişiler tarafından paylaşılmamaktadır.

Fiyatlar

Milas günlük daire fiyatları kaliteli ve güvenli hizmetiyle bütçenize uygundur. Çeşitli fiyat aralıklarında Muğla Milas günlük ev seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimizden ulaşabilirsiniz.