Muğla Datça Günlük Kiralık Daire

DATÇA MERKEZDE 1+1 GÜNLÜK,HAFTALIK,AYLIK EŞYALI GENİŞ BAHÇELİ EV

MUĞLA / DATÇA
  • Daire
250 İncele

Datça Mesudiye Köyü'nde hayıtbuku ve ovabuku plajlarına 1,5 km deniz manzaralı 2+1 tatil evi

MUĞLA / DATÇA /
  • Yazlık
420 İncele

Datça kızlan kiralık yazlık bungalow

MUĞLA / DATÇA /
  • Yazlık
100 İncele

Datça Mesudiye Köyü'nde deniz manzaralı 2+1 tatil evi

MUĞLA / DATÇA /
  • Yazlık
420 İncele

                                                                      TÜRKİYE GENELİNDE GÜNLÜK EV

Türkiye' nin 81 ilinde hizmet veren www. herankirala.com sitesi ihtiyacınız olan kiralık evleri bulmanıza yardımcı oluyor. Tamamen yasal olmasıyla birlikte kaliteyi sizleri vaad ediyor. Türkiye' nin her yerinde ev bulma imkanınız bulunmaktadır. Bunlara ek olarak, kaliteli yaşam alanını sizlere sunmaktan geri kalmıyor. İhtiyacınıza göre kiralık ev bulabilirsiniz. Site tamamen yasal olup, güvenli bir şekilde konaklama şansını sizlere tanıyor. Datça günlük kiralık ev arayışında olan bir kişi, ihtiyaçlarına göre şekillenen birçok farklı seçenekte ev bulabilir.

Datça' da her yerde!

Muğla Datça günlük kiralık ev hizmetini istediğiniz lokasyonda bulma şansınız vardır. İlçenin farklı noktalarında hizmet veren sitede, dilediğiniz özelliklere sahip konaklama alanı bulmanız muhtemeldir. Konum itibari ile farklı lokasyon seçeneklerini sizlere sunarken, her yer için bambaşka kaliteli yaşam alanını bulabilirsiniz. Mesudiye köyünün Bahçearası mevkiinde konaklama yapabileceğiniz gibi başka alanlarda da konaklama yapabilirsiniz. 

Evin genel özellikleri

Plaja 1,5 km uzaklıkta yer alması ile göz dolduran evin diğer özellikleri arasında;

geniş yaşam alanı

wifi hizmeti 

çamaşır bulaşık makineleri

televizyon

banyo gibi birçok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. 

Fiyat hakkında

Datça günlük kiralık daireler ihtiyacınıza göre şekillenmektedir. Farklı lokasyonlarda, farklı özelliklere sahip daire fiyatlarında değişiklikler mevcut olsa da, fiyatları oldukça uygundur. Maddi durumunuza ve ihtiyaçlarınıza göre ev bulabilirsiniz. Ücret uygunluğu ve konforu bir arada yakalayabilirsiniz. Dairelerin fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri hizmetlerinin arayabilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin numarasını öğrenmek için ise www. herankirala.com web sitesine giriş yaparak sitede bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. 

Tamamen yasal, güvenli

Günlük kiralık ev hizmeti veren site tamamen yasal olmakla beraber düzenli vergi ödemesini de yapmaktadır. Ev veya daireler güvenlik açısından sağlam olup, yasal anlamda da sizlere rahat bir zaman tanımaktadır. Güvenliğinizi sağlamanın yansıra konaklama süresi boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için hizmetler üst seviyelerde bulunmaktadır. Tercih edeceğiniz yerlerin güvenlik durumunu müşteri hizmetlerinden çok daha detay alarak öğrenebilirsiniz. Ev ihtiyacınız varsa farklı seçenekler bulabileceğiniz www. herankirala.com' u ziyaret etmeyi unutmayın.