Mersin Yenişehir Günlük Kiralık Daire

V&M CİTY DE GÜNLÜK KİRALIK DAİRE

MERSİN / YENİŞEHİR / CUMHURİYET
  • Daire
49 İncele

V&M CİTY UCUZLUĞUN VE KALİTENİN TEK ADRESİ

MERSİN / YENİŞEHİR / CUMHURİYET
  • Daire
49 İncele

Anayol üstü Ücretsiz Wi-Fi Kredi Kartı Geçerli

MERSİN / YENİŞEHİR / CUMHURİYET
  • Daire
79 İncele

MERSİN GÜNLÜK KİRALIK

MERSİN / YENİŞEHİR / CUMHURİYET
  • Daire
70 İncele

                                                         YENİŞEHİR EV

Www. herankirala.com Türkiye' nin en büyük günlük kiralık ev sitesidir. Türkiye' nin 81 ilinde hizmet veren sitede istediğin il, ilçe ve lokasyonda ev bulma imkanınız vardır. Tamamen yasal olarak işleyen bu siteden gönül rahatlığı ile ev kiralayabilirsiniz. Küçük, dar alanlı otel odalarından ziyade geniş yaşam alanı sunan evlerde istediğiniz tüm konforu bulabileceğiniz evler bulunmaktadır. Yenişehir günlük kiralık ev ihtiyacı olan bir kişi, istediği kriterler uygun birçok ev bulabilir, seçenekleri değerlendirerek kendisine en uygun olan evi kiralayarak, konaklayabilir.

Yenişehir kiralık ev

Mersin Yenişehir günlük kiralık ev ihtiyacınız varsa ilçenin birçok yerinden site aracılığı ile ev bulabilirsiniz. Mersin' in ve Yenişehir' in birçok farklı lokasyonunda ev bulabilirsiniz. 1+ 1 odalı evler bulabileceğiniz gibi çok daha fazla oda sayısına sahip evlerde bulabilirsiniz. Bir evde olması gerekn birçok araç ve gereçler evlerde mevcut konumdadır. Çamaşır makinası, buzdolabı v.b ev eşyalarını bulabileceğiniz evler sizlere kaliteli bir konaklama vaad ediyor.

Yenişehir ev özellikleri

Tüm mutfak araç  ve gereçleri bulunmaktadır. 

Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası vardır,

Wifi hizmeti sağlanmaktadır,

Televizyon bulunmaktadır,

Klima mevcuttur,

Kişisel bakımınızı rahatça yapmanızı sağlayacak saç kurutma makinası, ütü v.b eşyalar bulunmaktdır,

Jeneratör ve ısıtma sistemi mevcut konumdadır.

Fiyat hakkında bilgi

Yenişehir günlük kiralık daire fiyatları Bazı özellikler baz alınarak değişiklik göstermektedir. İstediğiniz kriterlere uygun evi çok cazip fiyatlara kiralayabiirsiniz. Kiralamak istediğiniz evin fiyat bilgisi için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Sitede ki evler oldukça uygun fiyatlı olmasından dolayı sizlerin memnuniyetini kazanacaktır. Müşteri hizmetlerinin telefon numarasına ulaşmak için www. herankirala.com sitesinin iletişim bilgileri bölümüne girerek öğrenebilirsiniz.

Yasal ve güvenli

Site tamamen yasal yollarla işleyişini sürdürüyor. Sizleri mağdur etmemek adına tüm güvenlik önlemlerini almış olup, yasal yollarla sizlere kiralık ev hizmeti sunuyor. Siteden ev kiraladığınızda, konaklama süresi boyunca herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamanız adına tüm güvenlik önlemleri alınmıştır. Geniş yaşam alanının yanısıra sizlere vaad ettiği güvenlik hizmeti ile de memnuniyetinizi kazanmaya çalışan büyük bir sitedir.