Mersin Tarsus Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Her şey yasaldır

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan heran.kirala.com sitesi sayesinde günlük kiralık ev kiralamak artık çok kolay. Heran.kirala.com sitesi üzerinden kiralanan tüm günlük kiralık daireler devlet denetiminde olup vergilendirilmeye tabii tutulmaktadır. Heran.kirala.com sitesi üzerinden kiralanan tüm evler yasaldır. Yani her şey devlet kontrolünde ve yasal olarak yapılmaktadır. 

Dairelerimiz güvenlidir

Tarsus günlük kiralık dairelerimiz ve diğer tüm il ve ilçelerdeki günlük kiralık dairelerimiz en güvenli muhitlerden ve en güvenli apartmanlardan seçilmektedir. Günlük kiralık seçilen dairelerimizde herhangi kötü bir olayın vuku bulması imkansızdır. Mersin Tarsus'da günlük kiralık ev kiralayan tüm müşterilerimizin huzur içinde vakit geçirmesi sağlanmaktadır. 

Evlerimizin özellikleri

Evlerimiz 1+1 şeklinde olup içerisinde mutfak, yatak odası, oturma odası ve banyo bulunmaktadır. Mutfakta tüm günlerinizi keyifli yemekler yaparak geçirmeniz için buzdolabı, ocak gibi eşyaların yanında çeşitli mutfak eşyalarımız bulunmaktadır. Yatak odalarımızda ise tüm günün yorgunluğunu atabilmeniz için siz değerli müşterilerimiz için tasarlanmış olan son derece konforlu ve rahat yataklarımız mevcuttur. Buna ek olarak da eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için de gardroplarımız da bulunmaktadır. Oturma odalarımızda da yine tüm zamanınızı ailecek ya da arkadaşlarınız ile keyifli bir şekilde geçirin diye kaliteli bir televizyonumu ve oturma gruplarımız vardır. Tüm eşyalarımız oldukça kalitelidir. Banyolarımızda da havlularımız ve saç kurutma makinalarımız vardır. Tüm eşyalarımız temizdir. Gelen müşterilerimiz gönül rahatlığı işe kullanabileceklerdir. 

Periyodik temizlik sistemi 

Mersin'de günlük kiralık dairelerimiz ve diğer tüm illerdeki dairelerimiz periyodik olarak temizlenmektedir. Dairelerimiz her kullanımdan sonra uzman temizlik ekiplerimiz tarafından en kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenmektedir. Böylece sonraki gelecek olan müşterilerimize dairelerimiz temiz bir şekilde sunulmaktadır. Dairelerimiz temizlenirken en ince ayrıntısına kadar temizlenmektedir ve böylece müşterilerimizin sağlıkları da asla riske atılmamaktadır. Ayrıca yatak çarşafı, havlular, yastık kılıfı gibi eşyalar her kullanımdan sonra alınmakta ve yerlerine temizleri ve yenileri getirilmektedir. 

Daha detaylı bilgi için

Tarsus'ta İsmet Paşa Mahallesi, Şehit Kerim Mahallesi, Tekke Mahallesi, 82 Evler Mahallesi'nde ve diğer tüm mahallelerde günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. Site üzerinde bulunan iletişim numarasını arayarak evler hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz