Mersin Mut Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Her şey devlet kontrolünde 

Heran.kirala.com sitesi Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Tamamen devlet denetiminde olup vergilendirilmeye tabii tutulmaktadır. Heran.kirala.com sitesi üzerinden günlük kiralık daire kiralayacak olan müşterilerimizin yapacağı tüm işlemler devletin kontrolündedir ve her şey yasaldı. 

Müşterilerimizin güvenliği

Müşterilerimizin güvenliği için Mersin günlük kiralık dairelerimiz ile diğer tüm il ve ilçelerdeki dairelerimiz en güvenli apartmanlardan ve muhitlerden seçilmektedir. Dairelerimizde kötü hiçbir olayın vuku bulması söz konusu değildir. Apartmanlarımız son derece güvenliklidir. 

Evlerimizin özellikleri

Evlerimiz 1+1 şeklinde olup içerisinde mutfak, salon, yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Mutfaklarımızda her an istediğiniz yemeği yapabilmeniz için yemek masası, ocak, buzdolabı gibi eşyaların yanında çeşitli mutfak eşyaları da mevcuttur. Salonlarımızda da isterseniz aileniz ile isterseniz arkadaşlarınız ile tüm gün keyifli vakit geçirebilmeniz için kaliteli bir televizyon ve konforlı koltuklarımız bulunmaktadır. Yatak odalarımızda da kendinizi evinizde hissedin diye son derece konforlu yataklarımız bulunmaktadır. Buna ek olarak yine yatak odalarımızda gardroplarımız da mevcuttur. Banyolarımızda da havlularımız ve saç kurutma makinalarımız mevcuttur. Ayrıca  7/24 sıcak su, elektrik, ısınma, internet hizmetimiz de vardır.

Dairelerimiz hijyeniktir

Tüm günlük kiralık dairelerimiz her kullanımdan sonra uzman temizlik ekiplerimiz tarafından en kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak temizlenmektedir. Böylece daireyi kullanacak olan sonraki müşterimiz için daire oldukça hijyenik bir hal almaktadır. Ayrıca yatak çarşafları ile yastık kılıfları ve havlular da her kullanımdan sonra ekiplerimiz tarafından alınmakta ve temizlenmektedir. Alınan eşyaların yerine de temizleri ve yenileri konulmaktadır. Böylece müşterilerimizin sağlıkları da asla tehlikeye atılmamaktadır. 

Daha detaylı bilgi almak mümkün

Mut günlük kiralık evlerimiz ve diğer tüm günlük kiralık evlerimiz hakkında, müşterilerimiz heran,kirala.com sitesi üzerinde bulunan iletişim numarasınk arayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirler. Gayet makul olan fiyatlarımız ile ilgili de arayarak bilgi almak mümkündür. 

Mersin Mut günlük kiralık ev seçeneklerimiz Meydan Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Kale Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Mesudiye Mahallesi ve Kültür Mahallesi ile diğer tüm mahallelerde bulunmaktadır. Müşterilerimiz dilediği mahalledeki günlük kiralık dairelerimizden dilediğini kiralayabilir.