Mersin Mezitli Günlük Kiralık Daire

Mersin Forum Alışveriş Merkezi’ne 5 Km Mersin limanına 11km mesafede günlük kiralık daire

MERSİN / MEZİTLİ / DAVULTEPE
  • Daire
78 İncele

Mersinde denize yakın, havuzlu,günlük kiralık daire

MERSİN / MEZİTLİ /
  • Daire
100 İncele

Mersin mezitli de günlük kiralık daire

MERSİN / MEZİTLİ /
  • Daire
100 İncele

Mersinde, otel konforunda, denize 100 m havuzlu sitede

MERSİN / MEZİTLİ /
  • Dağ Evi
100 İncele

SINIRSIZ Wİ-Fİ KREDİ KARTI GEÇERLİ

MERSİN / MEZİTLİ / DAVULTEPE
  • Daire
78 İncele

KİPA ANAYOLA VE SAHİLE 2 ADIM MESAFEDE TEMİZ KULLANIŞLI

MERSİN / MEZİTLİ /
  • Daire
90 İncele

Mersinde eşyalı denize yakın, havuzlu, bakımlı, tertemiz...

MERSİN / MEZİTLİ /
  • Daire
100 İncele

Mersin mezitli de manzarasına da aşık olacağınız şahane günlük kiralık daire

MERSİN / MEZİTLİ /
  • Daire
100 İncele

Mersinde, kısa süreli, otel konforunda, deniz- dağ manzarası isteyenlere..

MERSİN / MEZİTLİ /
  • Dağ Evi
100 İncele

Herankirala.com Türkiye'nin Online Günlük Ev Kiralama Portalı

Türkiye'nin 81 ilinde ve hemen hemen bütün ilçelerinde yaygın ev kiralama hizmeti sunan herankirala.com olarak kaliteli, hızlı, güvenilir, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla çalışıyoruz. Günün her saati işlem yapabileceğiniz websitemiz üzerinden veya telefonla müşteri destek hattından sadece birkaç dakika içerisinde günlük ev kiralama işlemi yapabilirsiniz. Müşterilerimizin güvenliği adına aldığımız herhangi bir bilgiyi 3'üncü şahıs veya kurumlarla paylaşmamakla beraber, tamamen legal alanda faaliyet yürütüyoruz. 

Mersin'de Günlük Ev Kiralama Hizmeti 

Mersin'in  Akdeniz, Bozyazı, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke, Anamur, Tarsus, Toroslar, Çamlıyayla, Yenişehir, Aydıncık ve  Mezitli ilçelerinde evlerimiz bulunmaktadır. Mezitli'de Akarca, 75.Yıl, Anayurt, Akdeniz, Bozön, Cemilli, Atatürk, Cumhuriyet, Çankaya, Davultepe, Çamlıca, Demirışık, Doğançay, Çevlik, Doğlu, Esenbağlar, Deniz, Fındıkpınarı, Kaleköy, Eski Mezitli, Hürriyet, Fatih, İstiklal, Kuzucu, Kocayer, Kuzucubelen, Kuyuluk, Seymenli, Pelitkoyağı, Sarılar, Menderes, Şahin Tepesi, Tepeköy, Merkez, Takanlı, Tol, Tece, Zeybekler, Yeni ve Viranşehir mahallelerinde bulunan günlük kiralık evlerimizden birinde konaklamak için bizlere müşteri destek hattımızdan ulaşabilirsiniz. 

Mezitli günlük kiralık ev

Hertürlü güvenlik hizmetine sahip evlerimizde, kendi evinizdeymişsiniz gibi rahat ve konforlu dinlenmenin keyfini yaşayın. Mezitli günlük kiralık ev seçeneklerimiz içerisinde klimalı, kombili farklı katlarda, 1+1, 2+1 ya da daha değişik kombinasyonlarda, her türlü hijyen kuralının uygulandığı evlerimizden birini tercih edin, uygun fiyatlarımızdan yararlanın. İster günlük, ister haftalık, ister aylık, kalacağınız süreyi ve indirim imkanlarını müşteri destek hattımızdan edinebilirsiniz. Gideceğiniz kentlerde otel güvenliğinde ve ev konforunda bir konaklama tecrübesi yaşamak için şirketimizin güven ve kolaylıklarından faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. 

Günlük Ev Kiralamak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı 

Çoğu zaman yollarda afişler görürürüz, üzerinde bir telefon numarası yazan ilanlarda günlük ev kiralama hizmeti verildiğinden bahsedilir. Peki, böyle bir tercihte bulunmak ne kadar güvenli, dolandırılmayacağınızın garantisini kim verebilir? Herankirala.com sunduğu kurumsal kiralama hizmetiyle sizleri bu tasadan kurtarıyor. Türkiyenin tüm şehirlerinde, tüm ilçelerinde olduğu gibi Mezitli günlük kiralık ev seçenekleri için gerekli olan bilgiyi müşteri destek hattımızdan edinebilirsiniz. 

Herankirala.com Bizi Tercih Edin, Rahat Edin

Günlük ev kiralamada Türkiye'nin tercih ettiği isim herankirala.com, kaliteli ve güvenli günlük ev kiralama hizmetinde lider kuruluş.