Mersin Erdemli Günlük Kiralık Daire

FLAMİNGO 4 YANI BÜNYAN SİTESİNDE DENİZE 50M GÜNLÜK HAFTALIK KİRALIK DAİRE

MERSİN / ERDEMLİ /
  • Daire
70 İncele

FLAMİNGO 4 YANI BÜNYAN SİTESİNDE FULL EŞYALI KLİMALI HAVUZLU

MERSİN / ERDEMLİ /
  • Daire
70 İncele

Her şey yasal

Heran.kirala.com sitesi Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermektedir. Müşterilerine hizmet verirken ise tamamen devlet denetimindedir. Heran.kirala.com sitesi vergilendirilmeye tabii tutulmaktadır. Yani site üzerinden kiralanan her günlük kiralık daire kiralama işlemleri tamamen yasaldır ve devletin kontrolündedir. Böylece günlük kiralık daire kiralayan müşterilerimiz tamamen gönül rahatlığı ile kiraladığı dairelerde kalabilirler. 

Müşterilerimizin güvenliği

Müşterilerimizin güvenlikleri için günlük kiralık dairelerimizin hepsi güvenlikli apartmanlarda bulunmaktadır. Dairelerimizde ve apartmanlarımızda kötü olayların yaşanması da böylece imkansız olmaktadır. Müşterilerimiz kiraladığı günlük kiralık dairelerin hepsinde korkmadan konaklayabilir. 

Evlerimizin özellikleri 

Dairelerimiz özellik olarak 1+1 şeklindedir. Dairelerimiz içinde mutfak, yatak odası, salon ve banyo bulunmaktadır. Mutfaklarımızda istediğiniz her an istediğiniz her yemeği yapabilin diye ocak, buzdolabı gibi demirbaş eşyaların yanında her çeşit mutfak eşyası da bulunmaktadır. Tabak, çatal ve kaşıklar, bardak, tencere gibi envai çeşit mutfak eşyası. Yatak odalarımızda son derece konforlu olan yataklarımız vardır. Böylece tüm günün yorgunluğunu evinizdeymişsiniz gibi giderebilirsiniz. Salonlarımızda da ister aileniz ile ister arkadaşlarınız ile keyifli vakitler geçirebilin diye kaliteli bir televizyon ve buna ek olarak koltuklarımız bulunmaktadır. Böylece tüm gün en keyifli vakitlerinizi rahatça burada geçirebilirsiniz. Banyolarımızda da havlular ve saç kurutma makinalarımız mevcuttur. Yani Erdemli günlük kiralık daire kiralayan müşterilerimizin sadece kişisel eşyalarının bulunduğu valizlerini alıp gelmesi yeterli olacaktır. 

Dairelerimiz hijyeniktir

Mersin günlük kiralık dairelerimiz ve diğer tüm dairelerimiz periyodik bir temizlik sistemi ile temizlenmektedir. Her kullanımdan sonra dairelerimiz uzman temizlik ekiplerimiz tarafından kaliteli temizlik malzemeleri kullanılarak ayrıntılı bir biçimde temizlenmektedir. Böylece hiçbir müşterimizin sağlığı da tehlikeye atılmamaktadır. Ayrıca her kullanımdan sonra yatak çarşafları, yastık kılıfları ve havlular gibi eşyalar temizlik ekiplerimiz tarafından temizlenmek üzere alınarak yerlerine yenileri ve temizleri konulmaktadır. Günlük kiralık dailerimizi kiralayan müşterilerimizin temizlik konusunda içlerini son derece rahat olabilir. 

Daha detaylı bilgi almak mümkün

Günlük kiralık dairelerimizden kiralamayı düşünen müşterilerimiz için heran.kirala.com sitesinde bir iletişim numarası mevcuttur. Daire kiralamak isteyen müşterilerimiz bu iletişim numarasınk arayarak hem fiyatları hem de diğer konular hakkında detaylı bilgi alabilir. 

Mersin Erdemli'de günlük kiralık dairelerimiz Merkez Mahallesi, Alata Mahallesi ve Akdeniz Mahallesi ile diğer tüm mahallelerimizde mevcuttur.