Mersin Aydıncık Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Devlet denetiminde

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan heran.kirala.com sitesi sayesinde günlük ev kiralama derdi son buluyor. Heran.kirala.com sitesi sayesinde Türkiye'nin 81 ilinde dilediğiniz ilçedeki günlük kiralık dairelerimizden kiralamanız mümkün. Heran.kirala.com sitesi ve buradan kiralanan evler tamamıyla devlet denetimindedir. Devlet tarafından vergiye tabii tutulmaktadır. Yani günlük kiralık evlerimizden kiralayacak olan müşteri, devlet kontrolünde ve yasal olarak evi kiralayacaktır. 

Daha detaylı bilgi alınabilir

Heran.kirala.com sitesi üzerinde yer alan iletişim numarasını arayarak, kiralanacak olan günlük kiralık daire hakkında detaylıca bilgi alınabilir. Dairelerimizin fiyatları da oldukça uygun olmakla birlikte yine bu iletişim numarasından fiyatlarla ilgili de bilgi alınabilir. 

Güvenlik en önemlisi

Mersin günlük kiralık daire kiralayacak olan müşterilerimizin güvenlik açısından da içlerini ferah tutmaları gereklidir. Çünkü günlük kiralık evlerimizin tümü en güvenlikli apartmanlardan ve muhitlerden seçilmektedir. Müşterilerimizi etkileyecek kötü hiçbir olayın yaşanması söz konusu değildir. 

Evlerimizin özellikleri

Evlerimiz 1+1 şeklinde olup içerisinde mutfak, salon, yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Mutfakta dilediğiniz saat dilediğiniz yemeği yapabilmeniz için ocak, buzdolabı gibi demirbaş eşyaların yanında her çeşit mutfak eşyası da bulunmaktadır. Böylece evinizdeki gibi yemekler yapabileceksiniz. Salonlarımızda ise kaliteli bir televizyon ve konforlu koltuklar vardır. Tüm gününüzü ister ailecek isterseniz arkadaşlarınızla salonumuzda rahatça geçirebilirsiniz. Yatak odalarımızda da müşterilerimizin konforları için tasarlanmış olan son derece rahat, konforlu ve kaliteli yataklarımız mevcuttur. Tüm günün yorgunluğunu atabileceksiniz. Buna ek olarak ise eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için de gardroplarımız vardır. Banyolarımızda ise havlularımız ve saç kurutma makinalarımız mevcuttur. Ayrıca 7/24 sıcak su, ısınma, elektrik, internet hizmetimiz de mevcuttur. 

Periyodik temizlik sistemi

Mersin Aydıncık günlük kiralik daire kiralayan müşterilerimizin temizlik açısından da içlerini ferah tutabilir. Çünkü dairelerimiz hepsi her kullanımdan sonra periyodik bir temizlik sistemi ile uzman temizlik ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir. Havlu, yatak çarşafları, yastık kılıfları gibi eşyalar da alınarak temizlenmekte ve yerlerine yenileri konulmaktadır. Böylece müşterilerimizin sağlıkları da asla tehlikeye atılmayıp kalabilmeleri için son derece hijyenik ortamlar oluşturulmaktadır. 

Aydıncık günlük kiralık evlerimiz Cumhuriyet Mahallesi, Hürriyet Mahallesi ve Merkez Mahallesi ile diğer tüm mahallelerde bulunmaktadır.