Konya Karatay Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Konya Günlük Kiralık Ev

Biz Kimiz?

Her an kirala ekibi  pek çok kişi ve kuruluşa kiralık ev hizmeti sağlayan bir kuruluştur. Bildiğiniz üzere son dönemde kiralık günlük evler çok rağbet görmektedir. Özellikle iş sebebiyle sık sık şehir dışına çıkmakta olan müşterilermiz için ilk tercih olarak öne çıkmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için aradığınız ev talebi doğrultusun günlük kiralık ev bulmanıza yardımcı olmak adına buradayız. Konya günlük kiralık ev arayan müştelerimiz sitemiz üzerinden güvenli bir şekilde ev kiralayabilir. Otelde kalmak istemiyor ve evinizdeki huzuru arıyorsanız sitemiz üzerinden hemen arama yapmaya başlayabilirsiniz.

Konya-Karatay Günlük Kiralık Ev

Konya Karatay ilinde günlük kiralık ev hizmeti sağladığımız güzide bir ilimiz. Konya Karatay günlük kiralık daire arayan müşterilerimiz vakit kaybetmeden arama yapmaya başlayabilir. Evlerimiz son derece hijyenik olup düzenli bir şekilde teslim edilmektedir. Periyodik yapılan temizlikler sonrasında evlerimiz temiz bir şekilde teslim edilmektedir. Konya ili Karatay ilçesi içerisinde Akabe mahallesi,Aziziye Mahallesi,Çelebi Mahallesi,Elmacı Mahallesi,Fetih Mahallesi,İstiklal Mahallesi gibi değişik muhitlerde ve mahallelerde günlük kiralık ev olanağımız bulunmaktadır. Konya Karatay günlük kiralık evlermiz ocaklı,eşyalı,kombili,klimalıdır. Yedek çarşaf ve nevresim takımı bulunmaktadır. 24 saat sıcak su olanağı bulunmaktadır. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir mutfak bulunmaktadır. Oda sayısı olarak 1+1 ,1+0,2+1 ve diğer seçenekler için biizmle iletişime geçin. Evlerimiz genel olarak ferahtır. Evlerimiz güvenlik olarak şehrin en merkezi konumda yer alır ve son derece güvenlidir.Aldığımız geri dönüşler sayesinde size en iyi hizmeti sağmalamak amacı ile yolumuza devam ediyoruz. Firmamız yasal olarak günlük kiralık ev  hizmeti sağlayan güvenilir bir firma olarak faaliyet göstermektedir. Gerekli olan tüm vergilendirme işlemlerimizin yapıldığını ve işimizi profesyonelce yaptığımızı siz değerli müşterilerimize aktarmak isteriz.

Fiyatlar

Fiyatlar ile ilgili olarak hemen bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müştelerimize en güzel hizmeti sağlamak amacıyla buradayız. En uygun fiyatı ve kaliletli hizmeti size sağlayacağımızdan şüpheniz olmanız. Her an kirala ekibi olarak her türlü desteği sağlamak üzere buradayız. Eğer siz de en uygun fiyata en iyi tercihi yapmak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz.