Konya Kadınhanı Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Firmamız Hakkında

Herankirala.com ekibi olarak ülkemizde bulunan 81 ilimiz ile ilgili olarak müşterilerimize günlük kiralık ev bulma hizmeti sağlayan kurumsal bir kuruşuluz. Giderek artan günlük kiralık daire talebini karşılamak doğrultusunda çalışmalar yapmaktayız. Gerekli tüm yasal gerekliliklerini yerine getirmiş olan firmamız aldığı olumlu müşteri geri dönüşü sayesinde günlük kiralık daire hizmeti sağlayan kuruluşlar arasında en üstte yer aldığını göz önüne sermiştir. Müşteri bazlı çalışan şirketimiz sizler için en iyi seçeneği sizlere en kısa süre içerisinde bulacak.

Kadınhanı günlük kiralık ev

Firmamızın kiralık günlük ev listesi arasında Konya ili Kadınhanı ilçemizde yer almaktadır. Konya Kadınhanı günlük kiralık ev seçeneklerimiz oldukça fazladır. Son dönem giderek artan talepler doğrultusunda her geçen gün listelerimiz güncellenmektedir. Lütfen güncel liste ve ayrıntılı talep için iletişime geçiniz. Evlerimiz genel özellikleri itibari ile;

  • Evlerimiz genel olarak eşyalıdır. Eşyalar yıpranmamış son derece temiz ve kullanışa uygun haldedir. 
  • Evlerimiz işinin profesyoneli temizlik görevlileri tarafından düzenli olarak temizlenmekte ve son derece temiz bir şekilde teslim edilmektedir.
  • Evlerimizin içerisinde mutfak bölümünde yemek yapmak isteyen müştelerimiz için kullanabilecekleri gerekli araç ve gereçler tedarik edilmiştir. Dileyen misafirlerimiz yemeklerini yapabilirler.
  • Dailerimizde ısınlı sistemi mevcuttur. Dairelerimiz fırınlı,klimalı,buzdolaplı,koltuklu,oturma takımlı olup dekorasyon olarak son derece kalitelidir.
  • Banyo ve mutfaklarda 24 saat sıcak su ve saç kurutma makinesi imkanı sağlanmaktadır.
  • Dailerimiz günlük,haftalık,aylık olarak kiralanabilmektedir. Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.
  • Ultra konforlu dairelerimizde siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda sizlere gösterilebilmektedir. Talepleriniz bizler için değerlidir.
  • Kadınhanı günlük kiralık daire içerisinde genel olarak internet hizmeti sağlanmaktadır.

Dairelerimizin Temizlik Durumu

Dairelerimizin temizlik konusu üzerinde profesyonel ve kurumsal temizleme şirketleri ile çalıştığımızı sizlere bildiririz. Hijyen ve temizliğe son derece önem veren firmamız sizler için dairelerimizi periyodik olarak temizletmekte ve gerekli tüm hijyen ve temizlik kontrolleri tarafımızca son derece titizlikte yapılmaktadır. Siz değerli müşterilerimiz için evinizde ki huzurunuzu sağlamak adına çalışmaktan mutluk duyduğumuzu söylemek isteriz. Konya Kadınhanı günlük kiralık daire arayanlar bizim ile iletişimi geçebilirler. Sizlere yardımcı olmaktan kıvanç duyarız.