Konya Ereğli Günlük Kiralık Daire

Konya Ereğli Günlük Daire

KONYA / EREĞLİ
  • Daire
300 İncele

Biz Kimiz?

Herankirala.com firması olarak 81 ilimizde kiralık günlük daire bulmak isteyen müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan kurumsal bir kurumdur. Günümüz de giderek artan günlük kiralık daire bulma talep doğrultusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluk duyduğumuzu bildirmek isteriz. Müşteri memnuyeti konusunda hassas olan firmamız sizlerden aldığı geri dönüşler doğrultusunda çıtayı en üst noktaya taşımayı başarmanın kıvancını yaşamaktadır. Siz de en kısa süre içerisinde bizimle iletişime geçerek kiralık daire talebinize en kısa sürede en iyi çözümü  sağlayan firmamız ile çözebilirsiniz. Yasal olarak kanunlara uygun faaliyet gösteren firmamız kurumsal bir firma olup gerekli tüm hukuki şartları sağlamaktadır.

 Ereğli Günlük Kiralık Ev

Konya Ereğli günlük kiralık daire arayan müşterilerimiz için bir çok seçeneğimiz bulunmaktadır. Ereğli ilimiz son dönemde rağbet gören güzide illerimizim başında gelmektedir.Evlerimiz içerisinde genel olarak;

  • 1+1,1+0,2+1,3+1 oda seçenekli Ereğli günlük kiralık daire seçeneklerimiz bulunmaktadır.
  • Evlermiz genel olarak modern eşyalar ile donatılmış olup gerekli tüm mutfak araç ve gereçleri ev içerisinde yer almaktadır.
  • Evlerimiz içerisinde buzdolabı,eşya,fırın ve nevresim takımları yer almatadır. 
  • Konya Ereğli günlük kiralık dairelerimiz güneş alan ve oldukça ferah evlerdir.
  • Evlerimiz genel olarak merkezde ve güvenlik olarak oldukça iyi sayılabilecek konumlarda yer almaktadır.
  • Acıkuyu Mahallesi,Aziziye Mahallesi,Bulgurluk Mahallesi,Hacımemiş mahallesi,Orhaniye Mahallesi başta olmak üzere bir çok mahallede evlerimiz bulunmaktadır.
  • Evlerimizin hepsi profesyonel temizlik hizmeti veren kişi ve kuruluşlar tarafından periyodik olarak temizlenmekte ve ilaçlanma yapılmatadır. Hijyenik olarak son derece temiz şekilde tarafınıza teslim edilmektedir.
  • Evlerimiz kiralık evde kalmak isteyen ve otel rahatlığı arayan müşterilerimiz için son derece tercih edilebilir durumda dekorasyona sahiptir.

Fiyatlandırma Hakkında

Sizlere en iyi hizmeti en iyi fiyata vermeği ilke edinmiş olan firmamız bu noktada diğer firma ve kuruluşlardan ayrılmaktadır. Sizler için en iyi ve uygun fiyatı vereceğimizden şüpheniz olmasın. Gerekli evler ve fiyatlandırma ile ilgili olarak lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizlerin talebi doğrultusunda elimizde kiralık daire olarak bulunan evleri sizlere gösterebilir ve fiyat konusunda bizzat bilgi verebiliriz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkürlerimizi sunarız.