Konya Cihanbeyli Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

KONYA CİHANBEYLİ GÜNLÜK KİRALIK EV

www.herankirala.com, Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak siz değerli müşterilerimize günlük kiralık ev hizmeti sunmaktadır. Kalite ve zarafetinden ödün vermeyen, kendi eviniz konforunda rahat, temiz, kullanışlı ve içinde her şeyi barındıran dairelerimizde günlük olarak kiralayarak size konaklama imkanı tanımaktayız.

CİHANBEYLİ GÜNLÜK KİRALIK EV

Ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan Konya’ya bağlı Cihanbeyli ilçesi, merkeze 102 km uzaklıkta olmakla beraber bir buçuk saat gibi kısa bir sürede ilçeden ile geçiş imkanı bulunmaktadır. Konya Cihanbeyli günlük kiralık daire arayan müşterilerimize Cihanbeyli ilçesinin; Ağabeyli, Bahçelievler, Bulduk, Çimen, Gelecik, Günyüzü, Kale, Karatepe, Kelhasan, Korkmazlar, Küçükbeşkavak, Sağlık, Turanlar, Üzerliktepe, Yeniyayla, Zaferiye, Ahirigüzel, Beyliova, Büyükbeşkavak, Çöl, Göktepe, Hodoğlu, Kandil, Karşıyaka, Kırkışla, Köprübaşı, Kütükuşağı, Sığırcık, Tüfekçipınar, Yapalı, Yeşilöz, Atçeken, Böğrüdelik, Cumhuriyet, Damlakuyu, Gölyazı, İnsuyu, Karabağ, Kayı, Kocatepe, Kuşça, Mutlukonak, Taşpınar, Uzuncayayla, Yeniceoba ve Yünlükuyu mahallerine olan uzaklıkları oldukça az olup, her mahallede günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır.

CİHANBEYLİ GÜNLÜK KİRALIK DAİRELERİMİZİN ÖZELLİKLERİ

Cihanbeyli günlük kiralık dairelerimiz sizler için özel olarak döşenmiş, kendinizi evinizin rahatlığında bulacağınız, temiz, hijyenik ve mutfağından yatak odasına dilediğiniz her şeyi barındırmakta olup özelliklerini maddeleyecek olursak;

  • 1 salon 1 yatak odası yani 1+1 olarak seçilmi
  • Mutfağında ocağından buzdolabına kadar istediğiniz her şeyi barındıran,
  • Klimalı
  • 7/24 uydu yayını
  • 7/24 ücretsiz wifi internet hizmeti
  • 7/24 sıcak su duş
  • Kombili
  • Ultra lüks yatak
  • Bina güvenlik hizmeti

DÜZENLİ OLARAK YAPILAN TEMİZLİK HİZMETİ

www.herankirala.com olarak sizler için Konya Cihanbeyli günlük kiralık evlerimiz, kiracı giriş çıkışlarından önce temizlenerek, banyo havlusundan yatak çarşaflarına kadar her şey temiz ve yeni olarak siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

TAMAMEN YASALDIR

www.herankirala.com servisimiz Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tamamen yasal olarak hizmet vermektedir. Vergilerimizin düzenli olarak ödendiğini belirtir, müşterilerimizin aklında bir soru işareti kalmamasını isteriz.

ÇOK UYGUN FİYATLAR

Siz de Konya Cihanbeyli’de günlük olarak uygun fiyatlarda kalacak yer arıyorsanız, www.herankirala.com sitemize giriş yapıp iletişim sayfamızdan destek hattımızdaki numarayı arayarak bize ulaşabilir ve günlük kiralık dairelerimiz hakkında aklınıza takılan her türlü soruyu bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizdeki günlük kiralık ev ilanlarına göz atarak kafanızda yer edinecek görsellere ulaşabilirsiniz.