Konya Ahırlı Günlük Kiralık Daire

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Biz Kimiz?

Herankirala.com ekibi olarak Türkiye'deki bütün illerimiz olmak  üzere günlük kiralık ev bulma hizmeti veren bir kuruluş olarak faaliyet göstermekteyiz. Son dönemde artış gösteren ve çoğu zaman iş adamlarının,uygun fiyatlara ev kiralayıp şehir dışını gezmek isteyenlerin  ve zorunlu şehir dışı seyahatleri olan kişilerin ihtiyaç duyduğu bu boşluğu doldurmak için buradayız. Yasal olarak gerekli olan tüm şartları sağlamış olan firmamız siz değerli müştelerimiz için en iyi hizmeti sağlamak adına çalışmalarına devam ediyor. Siz değerleri müşterilerimize kiralık ev bulma konusunda yardımcı olan firmamız geri aldığı dönüşler ile de Türkiye'de bu sektörde müşteri memnuniyeti bazlı kaliteli işler çıkardığını her gün göstermeye devam ediyor.

Konya Ahırlı Günlük Kiralık Ev

  Ahırlı Günlük Kiralık Ev arayan müşterilerimiz bizimle iletişime geçebilirler. Evlerimiz genel itibari ile Konya ili Ahırlı ilçesinde ki hemen hemen her mahallede vardır. Merkez Mahallesi,Çiftlik Mahallesi,Bademli Mahalellesi,Erdoğan Mahallesi,Karacakuyu Mahallesi bunlardan başlıcalarıdır.

Konya Ahırlı Günlü Kiralık Daire Özellikleri 

  • Evlerimizde  ocak,fırın,kombi,klima ve mutfak bulunmaktadır.
  • Evlerimiz profesyonel olarak temizlik hizmeti desteği veren ekipler ile birlikte düzenli olarak temizlenmekte ve gerekli hijyen kontrolleri titizlikle yapılmaktadır.
  • Konya Ahırlı günlük kiralık dairelerimizin içerisinde eşyalar yer almaktadır. Genel itibari ile koltuk,masa ve bozdolabı gibi çeşitli eşyalar evlerin içersinde yer almaktadır. Eşyalar yeni olmakta olup herhangi bir aşınma veya yıpranma söz konusu değildir.
  • Kiralık dairelerde nevresim takımı,bornoz gibi araç gereçler bulunmaktadır. Birinci sınıf olup temiz bir şekilde oda içerisinde bulunmaktadır. 
  • Evlerin konu genel olarak merkezi olup nezih semtlerde bulunmatadır. 
  • Evlermiz konum olarak Konya Ahırlı ilçesi içinde bir çok mahallede vardır. İletişime geçerek hangi evlerin müsait olduğunu öğrenebilirsiniz.
  • Konya Ahırlı günlük kiralık ev arayan müşterilerimiz hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçerek diledikleri evleri kiralayabilirler.

Ücretlendirme

Herankirala.com firması olarak müşteri memnuniyeti firmamız için çok önemlidir. Müşterilerimizin olumlu referansları bizleri oldukça mutlu etmektedir. En uygun fiyata en iyi hizmeti vermeye firma olarak devam edeceğimize müştelerimize bildirmekten mutluluk duyarız. Günlük kiralık ev bulmak isteyenler en kısa sürede bizimle iletişime geçerek evlerini kiralabilirler. Kurumsal bir firma olan Herankirala.com ile çalışarak siz de en kısa sürede dairenizi bulabilirsiniz.