Kocaeli Körfez Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Her şeyin yasal olduğu bir site

Heran.kirala.com sitesi Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur. Heran.kirala.com sitesi üzerinden kiralanan her ev yasal olup tamamen devlet denetimindedir. Ve vergilendirilmeye tabii tutulmaktadır. Her şeyin yasal ve devlet kontrolünde olduğu günlük kiralık daire kiralama sitesi müşterilerinin memnuniyetini de kendine ilke edinmiş durumdadır. Müşterilerinin güvenlikleri için Kocaeli'de günlük kiralık daireler ve diğer tüm il ve ilçelerdeki günlük kiralık daireler en güvenlikli muhitlerde ve apartmanlardadır. Müşterilerimizin güvenliği de asla tehlikeye atılmamaktadır. 

Eşyalı ve kaliteli daireler 

Kocaeli günlük kiralık dairelerimiz 1+1 şeklindedir. Dairelerimiz eşyalı durumdadır. Dairelerimizde mutfak, oturma odası, banyo ve yatak odası bulunmaktadır. Ve eşyalarımız son derece kaliteli ve kullanışlı eşyalardır. Ayrıca eşyaların hepsi her kullanımdan sonra sterilize edilerek yeni müşterilerimiz için temiz bir hale getirilmektedir. Mutfaklarımızda ocak, buzdolabı ve yemek masası gibi eşyaların yanında çeşitli mutfak eşyaları da bulunmaktadır. Böylece müşterilerimizin günün istediği saatinde istediği yemeği yapıp yiyebilme şansına sahiptir. Oturma odalarımızda ise oturma grubu ve kaliteli bir televizyon bulunmaktadır. Böylelikle siz değerli müşterilerimiz isterseniz ailecek isterseniz arkadaşlarınızla çok keyifli vakitler geçirebileceksiniz. Yatak odalarımızda da yine siz değerli müşterilerimiz için tasarlanmış olan son derece konforlu yataklarımız mevcuttur. Müşterilerimizin kendilerini kendi evlerinde hissedebilmeleri kuruluşumuz için oldukça önemlidir. Eşyalarınızı yerleştirebilmeniz için de gardroplarımız bulunmaktadır. Banyolarımızda da saç kurutma makinalarımız ve havlularımız mevcuttur. Günün istenilen saatinde duş almanız mümkündür. 7/24 sıcak su, elektrik, ısınma ve internet de müşterilerimizin memnuniyeti için mevcuttur. 

Temiz bir ev sizi kendi evinizde hissettirir

Körfez'de günlük kiralık dairelerimiz ve diğer tüm illerimizdeki günlük kiralık dairelerimiz her kullanımdan sonra oldukça kaliteli temizilik malzemeleri kullanılarak temizlik konusunda uzman ekiplerimiz tarafından temizlenmektedir. Böylece müşterilerimiz geldikleri dairelerde sağlıklarını da koruyabilecekler ve kendilerini evlerindeki gibi hissedebileceklerdir. Ayrıca her kullanımdan sonra yatak çarşafları, yastık örtüleri ve havlular da alınıp temizlenmek için temizlik ekiplerimiz tarafından götürülmektedir. Yerlerine ise yenileri ve temizleri getirilmektedir. 

Sitede iletişim numarası mevcuttur

Kocaeli Körfez'deki günlük kiralık evler Mimar Sinan Mahallesi, Atalar Mahallesi, Hacı Osman Mahallesi'nde ve diğer tüm mahallelerimizde mevcuttur. Sitede bulunan iletişim numarasını arayarak dairelerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir fiyatları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.