Kocaeli Kartepe Günlük Kiralık Ev

KARTEPEDE MUHTEŞEM VİLLA

KOCAELİ / KARTEPE / MAŞUKİYE
  • Villa
1500 İncele

• KARTEPE Günlük Kiralık Dağ Evi SAPANCA DAG EVI •

KOCAELİ / KARTEPE / MAŞUKİYE
  • Villa
1400 İncele

KARTEPE Günlük Kiralık Dağ Evi SAPANCA DAG EVI

KOCAELİ / KARTEPE / MAŞUKİYE
  • Villa
1.6 İncele

Heran.kirala.com sitesi üzerinden ev kiralamak artık hem çok güvenilir hem de çok kolay. 81 ilde ve farklı ilçelerde hizmet vermekte olan heran.kirala.com müşterilerine son derece güzel evler sunmaktadır. 

Her şey güvenilir

Heran.kirala.com üzerinden kiralanan evler devlet tarafından kontrol edilmekte ve vergiye tabii tutulmaktadır. Yani kiralayacağınız evler tamamen yasal olup son derece güvenilirdir. Devlet tarafından denetlenmekte olan evlerde kötü hiçbir olayın yaşanmasına maal verilmemektedir. 

İletişim numarası ile bilgi alınabilir

 Kocaeli'de günlük kiralık ev kiralamak isteyen müşterleri için heran.kirala.com internet sitesi üzerindeki iletişim numarası da mevcuttur. Sitede bulunan iletişim numarasını arayarak oldukça uygun fiyata oldukça güzel evler kiralayabilir, kiralamadan önce fiyat ve muhit bilgisi alabilir, evin özelliklerini öğrenebilirsiniz. 

Dairelerimiz müşterilerimizin rahatlığı için en güzel şekilde dizayn edilmiştir

Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde günlük kiralık dairelerimiz 1+1 şeklinde olup içerisinde yatak odasıi salon, mutfak ve banyo bulunmaktadır. Mutfaklarımızda müşterilerimizin istedikleri yemekleri yapıp yemeleri için envai çeşit mutfak eşyası, ocak, buzdolabı gibi eşyalarımız bulunmaktadır. Yatak odasında gün boyu dinlenebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş olan son derece konforlu yataklar, kıyafetlerinizi yerleştirebilmeniz için gardroplar bulunmaktadır. Salonlarımız da ise ailecek keyif alarak vakit geçirebilmeniz için koltuklarımız ve televizyonumuz bulunmaktadır. Tüm eşyalarımız temiz durumdadır. Kartepe'de günlük kiralık ev kiralayacak olan müşterilerimizin sadece valizlerini alıp gelmesi yeterli olacaktır. 

 Hijyenik ve güvenli bir ortam 

Dairelerimiz kullanıldıktan sonra uzman temizlik ekiplerimiz tarafından son derece kaliteli malzemeler ile temizlenerek oldukça hijyenik ve temiz bir hale getirilmektedir. Böylece daireyi kiralayacak olan sonraki müşterilerimiz için dairemiz temiz bir şekilde hazır edilmektedir. Yatak çarşafları, yastık kılıfları, havlular gibi eşyalar yıkanarak yerlerine temizleri getirilmektedir. Böylece müşterilerimizin sağlıkları da önemsenmektedir. Son derece güvenilir muhitlerde kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. Dairelerimiz güvenlikli apartmanlarda bulunmaktadır. Böylece müşterilerimizin güvenlikleri de asla riske atılmamaktadır. 

Farklı muhit ve mahallelerde dairelerimiz bulunur

Kartepe'de İstasyon mahallesi, Dumlupınar mahallesi, Köseköy mahallesi ve diğer tüm mahallelerde kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebiileceğiniz merkezi yerlerde bulunan dairelerimiz siz değerli müşterilerimiz için hazırdır.