Kocaeli Kandıra Günlük Kiralık Ev

KEFKEN KUMCAĞIZDA 2+1 (8-10 YATAKLI) EŞYALI

KOCAELİ / KANDIRA / MERKEZKÖYLER
  • Daire
1000 İncele

KEFKEN KUMCAĞIZDA 2+1 (8-10 YATAKLI) EŞYALI

KOCAELİ / KANDIRA / MERKEZKÖYLER
  • Daire
1000 İncele

Kandıranın En Güzel Kiralık Evlerini Günlük Kiralamak Artık Mümkün

Yasal ve kaliteli hizmet anlayışı ile çalışan herankirala.com Türkiye'nin 81 ilinde ve bunlara bağlı ilçelerinde günlük ev kiralama hizmeti veren çok özel bir firmadır.

Farklı konaklama biçimleri ile hizmet veren firmanın evleri arasında farklı beklentilere yanıt veren evler mevcuttur.

Nitekim Kocaeli İl'inin Karadeniz kısmına yakın olan Kandıra günlük kiralık ev hizmetinin verildiği yerler arasındadır. Kandıra İzmit'İn en çok mahallesi olan ilçelerinden birisi olup kendisine has bir dokusu vardır.Kefken Kandıra deyince ilk akla gelen yer olsa da Kerpe de bir o kadar meşhurdur ama bu iki yer dışında İncecik, Karağaç, Yusufça da kentin en özel noktaları arasındadır ve tüm bu noktalarda ister 1 günlük, ister daha uzun süreli  olarak evleri  firmamızın size sunduğu çok özel teklifler ile kiralamak mümkündür. 

Evlerin Özellikleri

Kandıra ölçeğinde evlere bakıldığında aynı anda birden fazla ailenin kalabileceği evleri bulmak mümkündür. 2 +1, !+1, 3+1 gibi evlerin içinde bulunduğu semte göre manzalararı olan, her türlü konforun olduğu, sobalı, kaloriferli, balkonlu değişik evler farklı beklentilere yanıt verecek yeterliliktedir. 

Tüm bu evlerde insanların kendi evlerinde olması gereken tüm mutfak eşyaları da mevcuttur. İnsanın kendi evindeymiş gibi bu evlerde kalması her zaman kesintisiz olarak mümkündür. 

Fiyatlar

Evlerin günlük ücretleri Kandıra günlük kiralık daire tiplerine, bulunduğu semte ve evin özelliklerine göre  değiştiğinden her evle ilgili günlük farklı bir fiyat söz konusudur. Ama buna rağmen tüm evlerin fiyatları kişilerin bütçesini sarsmayacak düzeydedir. Her bütçeye uygun, her zevke hitap eden bir ev bulmak mümkündür.

Bu konuda daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki telefonlardan müşteri temsilcisi ile görüşülmesi yeterli olacaktır. Firmamız bu konuda da mutlak müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir. 

Temizlik

Kocaeli Kandıra günlük kiralık daire temizliği evin özelliği ve konumu ne olursa olsun alanında deneyimli profesyoneller tarafından periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Bu alanda firmamız asla taviz vermemekte, içindeki misafirimiz çıktıktan sonra ev mutlaka gerekli temizlikten geçmektedir. Ayrıca özellikle mutfak ve banyoda hijyen konusuna ayrı bir önem verilmektedir.

Yasallık

Tamamen yasal mevzuatlara uygun olarak çalışan firmamız vergilerini de düzenli olarak ödeyen kurumsal bir firmadır. Kaliteden de ödün vermeyen firmamız bu noktada günlük kiralık evlerin güvenliğinin sağlanması noktasında da üzerine düşeni yapmakta ve gerekli tüm güvenlik kontrollerini gerçekleştirmektedir.