Kocaeli İzmit Günlük Kiralık Ev

İzmit Merkez Halkevinde Günlük Haftalık Aylık Daireler

KOCAELİ / İZMİT / SARAYBAHÇE
  • Daire
150 İncele

KOCAELİ MERKEZDE AYLIK,HAFTALIK,GÜNLÜK KİRALIK DAİRELER

KOCAELİ / İZMİT / ÇARŞI
  • Daire
99 İncele

İZMİT DE GÜNLÜK KİRALIK LÜX DAİRELER

KOCAELİ / İZMİT /
150 İncele

MERKEZDE GÜNLÜK HAFTALIK AYLIK DAİRELER

KOCAELİ / İZMİT / ÇARŞI
  • Daire
99 İncele

İZMİTİN HER BÖLGESİNDE ULAŞIMI KOLAY GÜNLÜK KİRALIK LÜX DAİRELER - 0533 966 5640

KOCAELİ / İZMİT /
150 İncele

İzmit'in Her Semtinde Uygun Fiyata Günlük Kiralık Evler 

Öğrencilik döneminde pansiyonda, yurtta kalmak istemeyenler ya da yaşadığı kent dışında başka bir yerde kısa bir süreliğine yaşayacak olup otelde kalmak istemeyenler için herankirala.com sitesi siz değerli misafirlerine Ülkemizin 81 ilinde ve bunlara bağlı ilçelerinde her bütçeye ve her zevke uygun yeterlilikle günlük kiralık ev hizmeti veriyor ve mutlak müşteri memnuniyetini baz alıyor.

Yasal ve kaliteli olan bu evlerde kalarak kendi evinizin sıcaklığını hissetmeniz mümkün.Her türlü elektronik ve beyaz eşyanın olduğu bu evlerde kentin yapısına uygun olarak değişik ısınma sistemleri mevcut.

İzmit ise Marmara bölgesinin en özel illerinden birisi ve İzmit günlük kiralık ev arayanlar için tüm beklentilere yanıt verecek biçimde kentin değişik noktalarında evler var. Örneğin İzmit çarşı merkez, kampüsün olduğu Umuttepe, Yahyakaptan, Yenişehir ilk anda söylenebilecek olan yerler.

Tüm bu semtlerde günlük olarak ama 1 gün, ama 5 gün kalma olanağı mevcuttur. 

Evlerin Özellikleri

İzmit günlük kiralık daire özelliklerine baktığımızda ise karşımıza çok özel evler çıkıyor. Birçoğunun yeni binalar olduğu bu evler içinde 1+1, 2+1, 3+1 gibi değişik büyüklüklerde, balkonlu,sobalı, asansörlü, kaloriiferli, tam eksiksiz bir mutfağın olduğu evler karşımıza çıkıyor.

Fiyatlar

Fiyatlar ise oldukça uygun ama evlerin elbette ki özelliklerine göre değişiyor. Hangi semtte hangi ev kaç lira öğrenmek isteyenlerin hemen hemenkirala.com da iletişim bilgileri verilen müşteri hizmetleri birimini araması yeterli. Anında mutlak müşteri memnuniyeti ile çalışan uzmanlarımızdan detaylı bilgi alınabilir. 

Temizlik 

Periyodik olarak kurumumuzun hizmet verdiği diğer yerlerde olduğu gibi Kocaeli İzmit günlük kiralık daire noktalarında da hijyenden ödün vermeden temizlik yapılmaktadır. Bu nokta kurumumuzun en hassas olduğu konular arasındadır. Müşteri memnuniyeti bazlı çalışan firmamız için temizlik son derece önemlidir.

Yasallık 

Kurumumuz vergilerini düzenli olarak aksatmadan ödeyen bir kuruluştur ve tamamen yasalara uygun bir biçimde hizmet vermektedir.

Güvenlik konusunda gereken özen gösterilmekte ve sürekli olarak yedi gün yirmidört saat olarak günlük kiralık evlerin güvenliği sağlanmaktadır. Kişiler yalnız ya da ailesi ile geldiğinde herhangi bir korku yaşamalarına gerek yoktur.