Kocaeli Gebze Günlük Kiralık Ev

Belirlediğiniz Kriterlere Uygun İlan Bulunmadı.

Türkiye'nin 81 ilinde hizmet vermekte olan heran.kirala.com sitesi Kocaeli'de de hizmet vermektedir. Kocaeli'nin Gebze ilçesinde günlük kiralık dairelerimiz bulunmaktadır. Bu dairelerimiz vergiye tabii tutulmakta ve devlet tarafından denetlenmektedir. Yani tüm her şey tamamen yasal olup son derece güvenilirdir. 

Evlerimizin özellikleri 

Gebze günlük kiralık dairelerimiz 1+1 şeklinde olup içerisinde mutfak, yatak odası, salon ve banyo bulundurmaktadır. İstediğiniz her yemeği yapıp yiyebilmeniz için muhtelif mutfak eşyaları, buzdolabı, yemek masası, ocak gibi eşyalar mutfaklarda bulunmaktadır. Tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz yatak odalarımızda ise müşterilerimizin rahatı için tasarlanmış olan son derece konforlu yataklarımız ve kıyafetlerinizi yerleştirip kullanabilmeniz için gardoplar bulunmaktadır. Ailecek ya da arkadaşlarınızla tüm gün keyif yapabileceğiniz olan salonlarımızda ise vakit geçirebilmeniz için televizyon ve koltuk takımlarımız bulunmaktadır. Banyolarımızda da havlu ve saç kurutma makinalarımız mevcuttur. Yani müşterilerimizin sadece kendi kişiler eşyalarının bulunduğu valizlerini alıp gelmesi yeterli olacaktır. Heran.kirala.com zaten müşterileri için diğer tüm her şeyi düşünmüştür. 7/24 sıcak su, internet, elektrik ve ısınma imkanı da sağlanmaktadır. 

Müşterilerimizin güvenliği en önemlisi

Gebze'deki günlük kiralık dairelerimiz de diğer tüm günlük kiralık dairelerimiz gibi son derece güvenilir apartmanlarda bulunmaktadır. Apartmanlarımızda da herhangi kötü bir olayın vuku bulması imkansızdır. Müşterilerimizin güvenlikleri de son derece önemsenmektedir. Güvenilir muhitlerde ve güvenilir apartmanlarda müşterilerimizi ağırlamaktayız. Dairelerimiz son derece kaliteli olup hiçbir sorun yaşanmaması için her şey denetim altındadır. 

Dairelerimiz her zaman temizlenmektedir 

Günlük kiralık dairelerimiz müşterilerimiz gittikten sonra periyodik bir şekilde son derece kaliteli temizlik ürünleri kullanılarak temizlenmektedir. Uzman temizlik ekipleri tarafından temizlikler yapılmaktadır. Böylece bir sonraki müşterimiz için tekrardan hijyenik ve temiz bir ortam sağlanmaktadır. Ayrıca yatak çarşafı, yastık kılıfı, havlu gibi eşyalar da alınarak temizlenmekte ve yerlerine yenileri konulmaktadır. Böylece müşterilerimizin sağlıkları da garantiye alınmaktadır. 

Her mahallede dairelerimiz bulunmaktadır

Gebze günlük kiralık evlerimiz Gebze'nin Tatlıkuyu mahallesi, Sultan Orhan mahallesi, Mustafa Paşa mahallesi,Güzeller mahallesi, Mevlana mahallesi, Gaziler mahallesi'nde ve diğer tüm mahallelerinde bulunmaktadır. En merkezi yerlerde bulunan dairelerimizi kiralayan müşterilerimiz böylece her ihtiyacını da gidermektedir.